PDA

View Full Version : سوال: آموزش اصولی اتصال vb.net به sql server 2008 و ثبت اطلاعات در دیتابیس

fr33m4n
جمعه 17 خرداد 1392, 16:45 عصر
با سلام و تشکر از زحمات شما بزرگواران

من می خوام یاد بگیرم که چطوری یه بانک sql server 2008 رو به vb.net متصل کنم و اطلاعات یه فرم رو توی دیتابیس ذخیره کنم و در کل چهار عمل اصلی Insert , Update , Delete , Select
اگر هر قسمت رو به صورت سطر به سطر توضیح بدید که چه عملی انجام میده ممنون میشم

البته من زیاد دنبال این مطلب توی سایت گشتم و فکر می کردم مطالب زیادی در این مورد پیدا می کنم و حقیقتا پیدا هم کردم ولی چون این مباحث با یک سری از کدهای کاربران قاطی شده بودند یه مقدار تفکیکش واسه ی من مشکل بود .

اگر توقعم زیاده به بزرگی خودتون ببخشید.

sina_20066
شنبه 04 آبان 1392, 10:05 صبح
هر کدوم دنیایی مطلب داداش ... بگرد خودت جمع آوریش کن ... هیچکی حوصلش نمیکشه واست بنویسه !

Hossis
شنبه 04 آبان 1392, 11:51 صبح
با سلام و تشکر از زحمات شما بزرگواران

من می خوام یاد بگیرم که چطوری یه بانک sql server 2008 رو به vb.net متصل کنم و اطلاعات یه فرم رو توی دیتابیس ذخیره کنم و در کل چهار عمل اصلی Insert , Update , Delete , Select
اگر هر قسمت رو به صورت سطر به سطر توضیح بدید که چه عملی انجام میده ممنون میشم

البته من زیاد دنبال این مطلب توی سایت گشتم و فکر می کردم مطالب زیادی در این مورد پیدا می کنم و حقیقتا پیدا هم کردم ولی چون این مباحث با یک سری از کدهای کاربران قاطی شده بودند یه مقدار تفکیکش واسه ی من مشکل بود .

اگر توقعم زیاده به بزرگی خودتون ببخشید.
تو این ماژول همه چی هست فقط کافیه شما اول کانکشن استرینگ رو بهش بدید و کامند رو تنظیم کنید بعد توابعش رو فراخوانی کرده و راحت کار کنید!