PDA

View Full Version : کیلاگر آماده ...

alnajon
جمعه 17 خرداد 1392, 21:08 عصر
با سلام ...

ببخشید دوستان کسی سورس آماده یه کیلاگر رو داره که از فارسی هم پشتیبانی کنه ؟

خیلی ممنون

_behnam_
جمعه 17 خرداد 1392, 21:24 عصر
دوست عزیز بحث خلاف قوانین سایت هست.

قانون شماره 10
مطرح کردن و پاسخ به مباحثی که به هک و کرک ( از دید منفی ) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً ممنوع است.

alnajon
جمعه 17 خرداد 1392, 21:30 عصر
آخه من تو این انجمن خیلی جاها دیدم ولی برای من کار نکردن هیچکدوم !! حالا میشه یه لطفی کنید این رو بدید بعد تاپیک رو پاک میکنم .

_behnam_
جمعه 17 خرداد 1392, 21:38 عصر
اول اینکه ندارم اگه داشتم بهت میدادم.
دوم اینکه کیو دیدی با سی شارپ کیلاگر بنویسه؟

alnajon
جمعه 17 خرداد 1392, 21:44 عصر
چرا !؟ من چند تا دیدم ولی از فارسی پشتیبانی نمیکردن .

barnamenevisjavan
دوشنبه 20 خرداد 1392, 20:46 عصر
من سورسش رو دارم یکی از کیلاگر های خیلی خوب و قدرتمند و ارسال اطلاعات فایل لوگ به اف تی پی
ولی لاتین ساپورت هست و براحتی میشه فارسیش کرد (فقط باید کد مربوط به کلید های فارسی رو پیدا کنیم و حرف مربوطه رو نسبت بدیم
اگر بصورت ناشیانه فارسی رو ساپورتش کنیم حروفش به این صورت ثبت میشه: [م][ه][د][ی]
و زبان کیبورد چه بصورت فارسی چه لاتین باشه در هر صورت همینطوری ثبت میکنه
درحال حاظر هم فارسی ساپورت نیست
حاظر به فروشش هستم!

syntiberium
دوشنبه 20 خرداد 1392, 21:18 عصر
105367

ولی لاتین ساپورت هست و براحتی میشه فارسیش کرد (فقط باید کد مربوط به کلید های فارسی رو پیدا کنیم و حرف مربوطه رو نسبت بدیم
اگر بصورت ناشیانه فارسی رو ساپورتش کنیم حروفش به این صورت ثبت میشه: [م][ه][د][ی]
و زبان کیبورد چه بصورت فارسی چه لاتین باشه در هر صورت همینطوری ثبت میکنه
درحال حاظر هم فارسی ساپورت نیستصحیح است

حاظر به فروشش هستم! حازر به فروشش هستی یا حاذر به فروشش هستی ؟ کد رو یکی دیگه نوشته تو می خوای بفروشی ؟

داخل پروژه ای که آپلود کردم دو تا پروژه هست . اگر هنگام اجرا ارور داد : وقتی وارد ویژوال استادیو شدی روی پروژه دومی راست کلیک کن و set as start up project رو بزن .

davidrobert
دوشنبه 20 خرداد 1392, 21:23 عصر
من از کیلاگیر استفاده میکنم روی سیستم ولی نرم افزار هستش نه سورس و نوشته فارسی رو هم قشنگ ذخیره میکنه بدون مشکلی چی بیشه بعضی از حرف ها رو نشناسه .. نخته قرار بده ولی 90 درصد رو درت ذخیره میکنه فارسی رو.

barnamenevisjavan
دوشنبه 20 خرداد 1392, 23:09 عصر
حازر به فروشش هستی یا حاذر به فروشش هستی ؟ کد رو یکی دیگه نوشته تو می خوای بفروشی ؟
هرچی!!!
از هرکسی کیلوگر نوشته خارجیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ایرانیا بلد نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو فرض کن واسه خارجیاست میخوام بفروشم مشکلی داری شما؟طبق قوانین GPL و... حقش رو دارم