PDA

View Full Version : محدود کردن تعداد کاربران از یک web App

ali_mnkt
جمعه 17 خرداد 1392, 23:20 عصر
با سلام خدمت دوستان

در برخی از شرکت ها که crm می فروشند قیمت را بر اساس تعداد کاربران مشخص می کنند . مثلا اگر 5 کاربر یک قیمت و 10 کاربر هم یک قیمت من در win APP ها دیدم که بر اساس قفل های سخت افزاری می توان این کار را انجام داد خوب برای برنامه های تحت وب به چه صورت می توان این کار را کرد ؟

ali_mnkt
شنبه 18 خرداد 1392, 17:51 عصر
کسی نیست راهنمایی کنه ؟

en_c_778
شنبه 18 خرداد 1392, 18:04 عصر
این یه موضوع تجاریه. شما ممکنه یه crm داشته باشی تحت وب که رو اینترنت باشه و مثلا 1000 تا مشتری هم داشته باشی عضوش باشن .اما تو برنامه ویندوزی فقط کارکنان هستند که با crm کار می کنند پس تعداد کاربران خیلی متفاوته
معمولا برای برنامه های تحت وب صلیقه ای عمل می کنن و یه قیمت رقابتی بهتر اعمال بشه

ali_mnkt
دوشنبه 20 خرداد 1392, 15:56 عصر
این یه موضوع تجاریه. شما ممکنه یه crm داشته باشی تحت وب که رو اینترنت باشه و مثلا 1000 تا مشتری هم داشته باشی عضوش باشن .اما تو برنامه ویندوزی فقط کارکنان هستند که با crm کار می کنند پس تعداد کاربران خیلی متفاوته
معمولا برای برنامه های تحت وب صلیقه ای عمل می کنن و یه قیمت رقابتی بهتر اعمال بشه

من بحثم اینه که شرکت هایی رو دیدم که می یان crm های تحت وب می نویسن و اون ها رو روی اینترانت اجرا می کنن و بعد می گن نسخه ی n کاربره n تومن خوب این برنامه ها که تحت ویندوز نیستن که بشه براشون قفل سخت افزاری در نظر گرفت پس چطوری می شه به تعداد کاربران محدودش کرد ؟

en_c_778
دوشنبه 20 خرداد 1392, 22:34 عصر
اولا که این نوع نرم افرا ها هم برای استفاده داخلیه. مثل اتوماسیون اداریه تحت وب. اما من خیلی از این نوع نرم افزار ها رو هم دیدم که قفل سخت افزار دارند. اگه خواستین می تونم مثال بزنیم که حالا اگه آشنا دارین برین تو سازمان ببینید.
اما خوب ترفند های زیادی هم فکر کنم باشه اگه حتما براتون واجبه تعداد کربران با راه حلی غیر از قفل محدود شه

EnKamran
سه شنبه 21 خرداد 1392, 00:09 صبح
چه کاریه خوب شما بیا رمانی که میخوای کاربر تعریف کنی تعداد کاربرای حاظر رو بگیر اگر از n بیشتر بود اجاره ثبت نام نده