PDA

View Full Version : استفاده از جاوا اسکریپت در php و اسال ایمیل

mehdi4467
شنبه 18 خرداد 1392, 11:12 صبح
سلام
من یک خبرنامه درست کردم. از دیتابیسم آدرس ایمیل ها رو در میاره و ارسال می کنه. حالا می خوام وقتی دکمه ارسال رو زدم شروع به ارسال ایمیل ها کنه و همزمان ایمیل های ارسال سده رو در جدولی در همین صفحه بنویسه. این کار رو قاعدتا با جاوا اسکریپت باید انجام بدم ولی نتونستم کدشو بنویسم.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

mehdi4467
شنبه 18 خرداد 1392, 21:03 عصر
نظری ندارید؟

Unique
یک شنبه 19 خرداد 1392, 02:34 صبح
میتونید نتیجه ارسال ها را توی یک فایل log ذخیره کنید و با javascript محتوای فایل log را با ajax دانلود کنین و تیو یک جدول نمیایش بدین ! کار سختی نیست کجاش گیر دارین ؟

mfungroup
یک شنبه 19 خرداد 1392, 11:10 صبح
این ژانگولر بازی های لوگ کردنو اینا دیگه چیه؟ اول باید فرمتو با آژاکس بنویسی اگه هم بلد نیستی برو تو سایت w3schools.com تو یه قسمتش یاد داده بعد باید تو فرم php ت یه برنامه در بیاری که به ازای هر ایمیل که ارسال شد اون ایمیلو تو یه اسکریپت جاوا اسکریپت به عنوان یه متغیر به سمت کاربر بفرسته و بعد به ازای هر متغیری که به صفحت رسید باید اونو تو صفحت چاپ کنی؛ کار ساده ایه

Unique
دوشنبه 20 خرداد 1392, 03:10 صبح
باید تو فرم php ت یه برنامه در بیاری که به ازای هر ایمیل که ارسال شد اون ایمیلو تو یه اسکریپت جاوا اسکریپت به عنوان یه متغیر به سمت کاربر بفرسته و بعد به ازای هر متغیری که به صفحت رسید باید اونو تو صفحت چاپ کنی

این روش شما درسته اما سرعت ارسال ایمیل را میگیره ! در ضمن درخواست های ارسال باید هر بار توسط javascript ارسال بشه و کنترل ارسال ها میفته دست کلاینت ! ایشون احتمالا میخوان نتایج را نشون بدن که به نظر من log ساختن در زمان ارسال و نمایش log با ajax نه تنها ژانگولر بازی نیست بلکه روش مناسبتریه.