PDA

View Full Version : درخواست راهنمائی .....920319

myhoo2005
یک شنبه 19 خرداد 1392, 13:04 عصر
سلام خسته نباشید
یک پروژه با سی شارپ نوشته ام ولی اطلاعات داخل فولدر debug را که به سیستم دیگر میبرم اجرا نمیشود و خطا میدهد.
لطفاراهنمائی کنید کلا برای انتقال پروژه به سیستمی دیگر باید چکار کرد ؟ همچنین دیتا ست ها دیبا بیس ها.؟
با تشکر

omiditc
یک شنبه 19 خرداد 1392, 13:12 عصر
برای اجرای سورس پروژه در سیستم دیگه کل پوشه پروژه رو باید به کامپیوتر مقصد انتقال بدید و NetFrameWork ، Sql رو نصب کنید.که اینکار با نصب ویژوال استدیو خودکار انجام میشه.اما به نظرم شما مثل ویژال بیسیک میخواین فایل exe برنامه رو در سیستم دیگه اجرا کنید که در سی شارپ اینطوری نیست و باید پیشنیاز ها رو که NetFrameWork ، Sql هستند حتما وجود داشته باشند.

myhoo2005
یک شنبه 19 خرداد 1392, 13:25 عصر
سلام
ممنون از جوابگوی تون
منظور شما اینه که اگه من بخوام پروژه را روی هر سیستم دیگه اجرائی کنم باید حتما قبلش سی دی سی شارپ رونصب کنم!!!!؟

arash691
یک شنبه 19 خرداد 1392, 13:58 عصر
سلام
ممنون از جوابگوی تون
منظور شما اینه که اگه من بخوام پروژه را روی هر سیستم دیگه اجرائی کنم باید حتما قبلش سی دی سی شارپ رونصب کنم!!!!؟

بله باید فریمورک مورد نظرتون نصب بشه

myhoo2005
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:01 عصر
سلام
منظورتون از فریمورک چی یه؟
از طریق ایجاد ستاپ از داخل خود پروژه این انتقال پروژه به سیستم دیگه امکان پذیر نیست..!!؟

omiditc
یک شنبه 19 خرداد 1392, 19:57 عصر
سلام
منظورتون از فریمورک چی یه؟
از طریق ایجاد ستاپ از داخل خود پروژه این انتقال پروژه به سیستم دیگه امکان پذیر نیست..!!؟

دات نت فریم ورک پیش نیازه برای اجرای برنامه های دات نت.وقتی از پروژه ستاپ گیری کنید و در سیستم دیگه نصب کنید دات نت فریم ورک هم هنگام نصب برنامه به صورت خودکار نصب می شه.
یکی از این 3 کار رو انجام بدید : ستاپ بگیرید یا ویژوال استدیو نصب کنید یا دات نت فریم ورک نصب کنید فرقی نمی کنه.