PDA

View Full Version : پنهان کردن فولدرها و اجرای آنها از داخل برنامه Exe

Rain_Saeid
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:32 عصر
با سلام و درود

پنهان کردن فولدرها و اجرای آنها از داخل برنامه Exe؟

سوالم این هست که آیا میشه داخل برنامه ای که روش کار میکنم، فولدر هایی که میخوام رو از دسترس کاربران پنهان کنم و فقط از داخل برنامه بشه به آنها دسترسی داشت
منظورت اینکه فولدر ها دیده نشه یا اینکه قفل باشه ، و فقط با زدن هر کلید خاصی فایل های فولدر رو دسترسی داشته باشن بهش

ممنون میشم جواب این سوال بنده رو بفرمایید
m.4.r.m
یک شنبه 19 خرداد 1392, 15:49 عصر
اینجوری ها هم که شما میگین نه نمیشه ولی می تونی در یه جاهایی از پوشه های ویندوز مخفی کنی که فقط خودت بدونی کجا قرار داره و معمولا یه دیتابیس هستش که از دید کاربران دور میمونه اونم گفتم بهتره یه جا مخفیش کنی و یا رمزگذاری کنی روی دیتابیس خودت قفل گذاری یکم سخته برات باید یه واسط نرم افزاری داشته باشی که بتونی بهش وصل بشی و از قفل کردن و باز کردن فایل ها و فولدر ها استفاده کنی

program2vb
یک شنبه 19 خرداد 1392, 20:05 عصر
با سلام و درود

پنهان کردن فولدرها و اجرای آنها از داخل برنامه Exe؟

سوالم این هست که آیا میشه داخل برنامه ای که روش کار میکنم، فولدر هایی که میخوام رو از دسترس کاربران پنهان کنم و فقط از داخل برنامه بشه به آنها دسترسی داشت
منظورت اینکه فولدر ها دیده نشه یا اینکه قفل باشه ، و فقط با زدن هر کلید خاصی فایل های فولدر رو دسترسی داشته باشن بهش

ممنون میشم جواب این سوال بنده رو بفرمایید

سلام .. شما هر کاری کنین میشه به پوشه ها دسترسی پیدا کرد ...... یا اگه بخواین فولدر رو به سطل زباله تبدیل کنین هنگام استفاده پسوند رو عوض کنین تا دوباره پوشه بشه همه اینا ممکن هست ......

ولی همه این روش ها رو میدونن

تنها راهی که میتونین استفاده کنین برای جلوگیری از این کار یدونه فایل ریسورس درس کنین و اطلاعات خودتون رو کد کنین و داخلش بریزین بعد از داخل برنامه خودتون فایلها رو مدیریت کنین

علت اینکه نوشتم کد کنین این هست که با برنامه هایی که بشه اطلاعات ریسورس رو باز کرد و مشاهده کرد نشه مشاهده کرد ..... و تنها برنامه شما قادر به دکد کردن آنها باشه ......

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید .... سوالی داشتین من در خدمتم ....

موفق و پیروز باشید در پناه خدا ..... یا علی