PDA

View Full Version : مشکل در اجرای سایت asp.net

hesam_mahmoodi
یک شنبه 19 خرداد 1392, 20:31 عصر
سلام من چند روزی هست دارم یه سایت با asp میسازم که گفتم تا همینجاش یه پابلیش بگیرم ببینم چجوریه تو هاست آپلود کردم این ارور میداد (http://mahmoodi.tk/home (http://mahmoodi.tk/home/)) گفتم شاید مشکل از سروره چون تو سیستم خودم خوب اجرا میشد، برای اطمینان iis رو هم نصب کردم رو اونم اجرا نشد و ارور زیرو میداد!!!! چرا؟:گریه:

Server Error in '/' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Unrecognized attribute 'targetFramework'. Note that attribute names are case-sensitive.

Source Error:

Line 2: <configuration> Line 3: <system.web> Line 4: <compilation targetFramework="4.5"/> Line 5: <pages controlRenderingCompatibilityVersion="4.0"/> Line 6: </system.web>
Source File: I:\Mazandsoft\Site\Mazandsoft\Publish\web.config Line: 4

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.5420; ASP.NET Version:2.0.50727.5459

forestasphalt
یک شنبه 19 خرداد 1392, 22:24 عصر
اول این خط رو به وب کانفینگ در بخشی که گفته اضافه کن <customErrors mode="Off"/> تا ببینیم خطایی که میده دقیقا چیه
targetFramework رو به 4 تغییر بده اکثر هاست ها از 4.5 پشتیبانی نمیکنن

hesam_mahmoodi
دوشنبه 20 خرداد 1392, 13:20 عصر
اول این خط رو به وب کانفینگ در بخشی که گفته اضافه کن <customErrors mode="Off"/> تا ببینیم خطایی که میده دقیقا چیه
targetFramework رو به 4 تغییر بده اکثر هاست ها از 4.5 پشتیبانی نمیکنن

همه این کارارو کردم بازم این ارور میده! <compilation targetFramework="4"/>
اگر <customErrors mode="Off"/> کنم دیگه ارورارو نشون نمیده و فقط یه صفحه با چنتا نوشته میاره!

ahmad156
دوشنبه 20 خرداد 1392, 13:22 عصر
شما دات نت هاست رو روی 2 تنظیم کردین(پایین خطا دقت کنین) در صورتی که پروژه تون با دانت 4 هست

forestasphalt
دوشنبه 20 خرداد 1392, 15:27 عصر
همه این کارارو کردم بازم این ارور میده! <compilation targetFramework="4"/>
اگر <customErrors mode="Off"/> کنم دیگه ارورارو نشون نمیده و فقط یه صفحه با چنتا نوشته میاره!

نمیدونم منظورت از چند تا نوشته چیه!
اون رو خط رو اضافه کنی به طور دقیق خطایی رو که سایتت میده رو نشون میده
customErrors برای اینه که مثلا اگه صفحه ای توی سایت پیدا نشد به اون صفحه بره یا خطای داخلی داد به صفحه ای دیگه بره

hesam_mahmoodi
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 10:15 صبح
الان دیگه ارورای بالارو نمیده فقط ارور زیر رو میده!
<add assembly="*"/>