PDA

View Full Version : نیاز به قفل برای cooldisk

once4ever
سه شنبه 16 اسفند 1384, 12:58 عصر
سلام
میخوام فایلهای داخل cooldisk رو قفل کنم که قابل کپی نباشه!
راحی هست؟

بهمن بهار
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 01:30 صبح
با عرض سلام
در دیسکت (فلاپی) میتوان با دستکاری روی سکتورها از کپی برداری جلوگیری کرد اما د مورد کول دیسک من نمی دانم که از چه پرتکلی استفاده میکند.
من برنامه ای طراحی کرده ام که دارای رمز ورود قابل تغییر است و فایلها مورد نظر را کد میکند و در صورت درخواست مجددا فایلها را باز میکند.
با هیچ نرم افزاری هم قابل Recuorse کردن نیست و فایلهای کد شده هم به هیچ عنوان نمیتوان باز کرد یا فهمید که اصلا چه نوع فایلی هست؟
اگر منظورت این است یا باهاش کارت راه میفتد برایم pm بده برات بفرستم.
یک فایل ضمیمه هم فایل متنی است که با نرم افزار کد شده. فقط چند خط متن است.
بهمن بهار

once4ever
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 13:57 عصر
خوب من میخوام برنامه exe رو قفل کنم که جایی کپی نشه!
یعنی چی درصورت درخواست باز میکنه؟!

ali_kolahdoozan
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 14:29 عصر
از کپی کنترل استفاده کنید . حتی اگه روی colldisk هم یه کپی دیگه بگیرن کار نمی کنه

once4ever
چهارشنبه 24 اسفند 1384, 23:09 عصر
این کپی کنترل تاحالا شکسته نشده؟!
کجا گیرش بیارم؟

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 10:25 صبح
والا شکسته که بیارید خودم می شکونم . ولی قفل سختیه . ورژن جدیدش بدک نیست فقط خیلی نا امنه طرف تکون بخره برنامه خودش هم دیگه کار نمی کنه یعنی کسی زیاد سعی کنه دستکاریش کنه خراب میشه . باید بخریدش . مجانی نیست . توی تهران و شهرهای بزرگ فروشگاههای بزرگ دارن

once4ever
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 12:50 عصر
نه دیگه
همچین چیزی نمیخوام که بشکنه
(مخصوصا اگه برنامه های شکستنشم تو نت باشه)

ali_kolahdoozan
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 17:51 عصر
مگه قفلی که نشکنه هم هست

once4ever
پنج شنبه 25 اسفند 1384, 18:26 عصر
حداقل زیاد ضایع نباشه ;-)

ali_kolahdoozan
جمعه 26 اسفند 1384, 11:51 صبح
خوب پس همون کپی کنترل خوبه . در ضمن cooldisk هایی هست که خودش هم فضای کپی فایل هست و هم خودش قفله امکن شکستش هم نیست . چون تولید rainbow هست برای شکستش توی دنیا جایزه گذاشته به این راحتیها نمشکنه

ha_60
دوشنبه 29 اسفند 1384, 08:14 صبح
در ضمن cooldisk هایی هست که خودش هم فضای کپی فایل هست و هم خودش قفله امکن شکستش هم نیست . چون تولید rainbow هست برای شکستش توی دنیا جایزه گذاشته به این راحتیها نمشکنه
از کپی کردن برنامه نمی تونن جلوگیری کنن چون برنامه باید توسط CPU خونده بشه و به همین خاطر می شه کپیش کرد تنها روی پروسسور هایی که حافظه و CPU توی یه پکیج هستند می شه قفل واقعی تعریف کرد این Cooldisk هم برای جلوگیری از کپی شدن موجود بودن Cooldisk رو باید چک کنی که اگه هکر واردی باشه این قسمت چک کردن رو می تونه غیر فعال کنه و ...

fotondiamond
یک شنبه 13 فروردین 1385, 23:08 عصر
برید تو فولدر ویندوز بعد برید تو فلودرinf بعد دسترسی این 2 فایل رو از همه بگیرید یا به یوزر خاصی که میخواید اختصاص بدید
usbstor.PNF
usbstor
این کلا می بنده