PDA

View Full Version : فرم master detail

hamed_bostan
سه شنبه 16 اسفند 1384, 17:46 عصر
با سلام .
من می خوام یه سری اطلاعات رو داخل دیتا گریدم داخل یه فرم نشون بدم و بعدش یه ایکن داشته باشه واسه details و وقای روی اون کلید ش یه فرم details کوچک باز شه و اطلاعات دیگه اون رو داخل دیتا گریدی نمایش بده .

hamed_bostan
سه شنبه 16 اسفند 1384, 17:48 عصر
ضمنا حالا اگه بخوام وقتی روی کلید ویرایش کلید شد فرم detail باز بشه و اطلاعات رو بتونم توی اون دستکاری کنم . save کنم . ممنون می شم کمکم کنید . در پیدا کردن کلید دیتا گرید و .. مشکلی ندارم بلکه مشکلم ارسال اون شماره رکورد به details form هست و همچنین گرفتن مقدار از اون . ممنون می شم کمکم کنید

hamed_bostan
سه شنبه 16 اسفند 1384, 20:31 عصر
ضمنا جهت اطلاع دوستان مشکل من با دیتا گرید نیت بلکه ارسال id بهیک فرم details و گرفتن چند تا textbox value از فرم details هستش. ضمنا می خوام فرمم در حالتی مثل popup باز شه و فرم قبلی ام هم باز باشه همچنان. مثل یه دیالوگ باکس باز شه و بسته شه .

mahmoodreza
پنج شنبه 18 اسفند 1384, 18:34 عصر
version visual studio ??? ta baad begam

hamed_bostan
پنج شنبه 18 اسفند 1384, 18:37 عصر
مشکل به کلی با یه تابع جاوا اسکریپتی حل شد که فرم رو به شکل پاپ آپ باز می کنه اما پاپ آپ نیست و بلوک هم نمیشه با icon خاص و ...
دوستان هم دیگه به خودشون زحمت ندن:متفکر:

mahdi_negahi
جمعه 19 اسفند 1384, 20:01 عصر
خیلی کار می خوای بکونی
البته برای نمایش جزئیات یک سطر datagrid توی یک صفحه جدید من کاری تا حالا نکردم ولی در همان صفحه یک سری کا را می توانی بکونی که اولیش استفاده از Event ، ONSelectIndexChange و دکمه Select است

ealireza
شنبه 20 اسفند 1384, 10:03 صبح
باید یک اتربیوت تعریف کنی خیلی ساده هست

موفق باشید

hamed_bostan
شنبه 20 اسفند 1384, 16:47 عصر
نه دوستان من می خواستم یه فرم داشته باشم که فرم master من باشه و اطلاعات رو نشون بده . بعد وقتی روی رکورد یک کاربر کلید میشه یه فرم وسط صفحه باز بشه و فرم اصلی disable بشه (بسته نشه اما قابل دسترسی هم نباشه) و اطلاعات ریز کاربر رو نشون بده که این کار رو با یه کد جاوا اسکریپتی انجام دادم . فرم دوم که باز میشه روی فرم اول باز میشه جدا مصل ویندوز اپلیکیشن و تا اونو نبندی فرم زیریش disable و به حالت تار هستش .(ضمنا تعداد رکورد های details هم مهم نیست هر تعداد که می خواد باشه(

ممنون از دوستان .