PDA

View Full Version : آپدیت سایت

mammad_asir
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 14:49 عصر
آپدیت سایت با سلام مثلا کسی یه سایت نوشته و آپلود شده
حالا اگه بخواد مثلا قسمت تماس با ما رو تغییر بده یا مثلا یه صفحه به منو اضافه کنه یا مثلا یا هر کار از این قبیل باید چه کنه؟
دوباره باید کد نویسی کنه و دوباره آپلود؟

jaykob
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 15:25 عصر
آپدیت سایت با سلام مثلا کسی یه سایت نوشته و آپلود شده
حالا اگه بخواد مثلا قسمت تماس با ما رو تغییر بده یا مثلا یه صفحه به منو اضافه کنه یا مثلا یا هر کار از این قبیل باید چه کنه؟
دوباره باید کد نویسی کنه و دوباره آپلود؟

سلام

در صورتی که تماس با ما شما و یا منو های شما داینامیک باشند نخیر در پنل ادمین یا هر فضایی که برای این کار قرار دادید مدیریت و به روز رسانی می کنید در صورتی که تغییر کلی و یا خارج از موارد داینامیک باشه بله باید صفحه ای که تغییر دادید را مجدد آپلود کنید و اگر تغییری در کد نویسی داشته اید پوشه Bin را مجدد آپلود کنید

موفق باشید

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 17:22 عصر
اگه یه Publish Setting برای حودتون ایجاد کنید دیگه نیازی نیست هر بار شما این کار رو انجام بدید.خود VS فایلایی که نیاز به آپدیت داشته باشه رو آپدیت می کنه.برای ساخت Publish Setting هم می تونید این صفحه رو ببینید:
http://barnamenevis.org/showthread.php?399413-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-MVC&p=1779046#post1779046

EnKamran
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 18:39 عصر
آقای younesdoost این لینکی که دادید دقیقا چی هست؟ چه ربطی به Publish Setting داره!!!!!؟؟؟
مدیرای انجمن کجان!؟

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 18:48 عصر
آقای younesdoost این لینکی که دادید دقیقا چی هست؟ چه ربطی به Publish Setting داره!!!!!؟؟؟
مدیرای انجمن کجان!؟
یرادر من مگه نمیگید یه سایتی رو روی سرور خودتون Deploy کردید و حالا تغییراتی تو کدتون دادید که می خواید توی سایت آپلود شدتون هم اعمال بشه؟

EnKamran
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 19:36 عصر
شما درست میفرمایید بنده وقت بحث های بیخودی رو ندارم.

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 19:45 عصر
شما درست میفرمایید بنده وقت بحث های بیخودی رو ندارم.
دوست من نه اینجا جای بحث بیخودیه نه خدای نکرده بحث بیخودی در شان هیچکدوم از ماست.اینجا جای تبادل نظر و یادگیری و آموزشه.اگر چنانچه که من منظور سوال شما رو اشتباه فهمیدم بگید بدونم.اگه شما منظور جواب من رو نفهمیدید هم که بگو راجع بهش صحبت کنیم دیگه.به نتیجه رسوندن این مطلب نه تنها برای هر دوی ما که برای بسیار آدمای دیگه که این مطلب رو می خونن هم مفید خواهد بود انشا الله.

mammad_asir
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:14 عصر
متشکررر
با هم مهربون باشید