PDA

View Full Version : گفتگو: بررسی وب سایت سازمان بورس TseTmc.ir

mehrzad_ali
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 18:10 عصر
سلام دوستان سایت بورس رو چک کنید . نظرتون در مورد شیوه پیاده سازی اون چیه ؟
www.tsetmc.ir
با توجه به داینامیک بودن اون :
سرعت بالا
بروز شدن کلاینت توسط سرور هر ثانیه
حجم سبک نمودار ها

EnKamran
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 18:37 عصر
مهمتزین نکته ای که میشه گفت گرافیک پایین اون هست که به همین دلیل سرعت بسیار بالایی داره

mehdin69
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 23:41 عصر
این سایت یکی از پرتال هایی هست که بصورت بسیار کاربردی با shaprepoint پیاده سازی شده برای نمونه پرتال بورس آلمان رو می تونید ببینید که همینطوری درست شده و البته نوشته شده با sharepoint
sharepoint به همراه script نویسی توش هست
این بخشی که من و شما مینیم بخش External پرتال هست ولی بخش های دیگه اون بسیار کامل هست که کارگذاران بورس با اون کار می کنن :)

pooya_p
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 12:43 عصر
این سایت یکی از پرتال هایی هست که بصورت بسیار کاربردی با shaprepoint پیاده سازی شده برای نمونه پرتال بورس آلمان رو می تونید ببینید که همینطوری درست شده و البته نوشته شده با sharepoint
sharepoint به همراه script نویسی توش هست
این بخشی که من و شما مینیم بخش External پرتال هست ولی بخش های دیگه اون بسیار کامل هست که کارگذاران بورس با اون کار می کنن :)

این سایت با sharepoint پیاده سازی نشده است. پورتال مورد استفاده قبلا با نام Pooya Site Builder - PSB در ایران عرضه می شد و در حال حاضر توسط شرکت استرالیایی eZad و با نام eZact در پروژه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
کارگزاران بورس در حال حاضر با نرم افزار PAM کار می کنند که یک نرم افزار فرانسوی است و در محیط Borland C تهیه شده است. نسخه جدید سامانه کارگزاران با نام EBS در ایران در حال راه اندازی می باشد.

mehdin69
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 23:44 عصر
مرسی از نظرتون همه این پرتال هایی که گفتین تا اونجایی که اطلاع دارم share point هستن

mohammad kafiyan
پنج شنبه 23 خرداد 1392, 23:49 عصر
پرتال هایی که گفتین تا اونجایی که اطلاع دارم share point هستن

میشه بپرسم از کجا متوحه شدید که از استفاده کردهsharepiont

mehdin69
جمعه 24 خرداد 1392, 00:39 صبح
توی کارگزاری ها نگاه کنین
بسیاری از بخش هاش نتونستن فارسی کنن
مثلاً list ها رو با همون کنترل های share point نام گذاری کردند
یا هرجا work flow داشتن دقیقاً با نام هایی که sharepoint برامون درست میکنه وجود دان

pooya_p
جمعه 24 خرداد 1392, 08:20 صبح
پورتال های گفته شده بر اساس sharepoint نیستند. پورتال های کارگزاری ها هم ارتباط مستقیمی با سایت tsetmc ندارد و کارگزاری ها در مورد سایت و ارتباط با مشتری مستقل عمل می کنند.