PDA

View Full Version : سوال: مشکل در سطح دسترسی (ویرایش ) به عکسهای سرور

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:07 عصر
سلام به همه دوستان.
من یه فروشگاه اینترنتی با ASP طراحی و آپلود کردم روی قسمت LOCAL بدون نقص کار میکنه و لی بعد از آپلود تو قسمت ثبت یا ویرایش کالا وقتی عکس محصول رو آپلود میکنم خطای Access denied رو میگیره.
ASP.NET is not authorized to access the requested resource. Consider granting access rights to the resource to the ASP.NET request identity. ASP.NET has a base process identity (typically {MACHINE}\ASPNET on IIS 5 or Network Service on IIS 6) that is used if the application is not impersonating. If the application is impersonating via <identity impersonate="true"/>, the identity will be the anonymous user (typically IUSR_MACHINENAME) or the authenticated request user.

To grant ASP.NET access to a file, right-click the file in File Explorer, choose "Properties" and select the Security tab. Click "Add" to add the appropriate user or group. Highlight the ASP.NET account, and check the boxes for the desired access.

این هم متن کامل خطا.
لطف کنید راهنمایم کنید ممنون.

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:13 عصر
سلام.
برید به پنل هاستتون و بعد برید به بخش وب سایتاتون و وب سایت خودتون رو انتخاب کنید و توی پنجره ای که باز میشه گزینه ی Enable Write Permission رو تیک دار کنید.

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:19 عصر
آقا شرمنده رفتم ولی همچین گزینه ای رو پیدا نکردم:ناراحت:

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:23 عصر
هاستتون رو از چه شرکتی خریدید؟

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:25 عصر
پویا سازه اصفهان

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:26 عصر
ببخشید پویا سازان

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:27 عصر
پس باید این مسیری که من گفتم رو پیدا می کردید.:متفکر:
مساله ای نیست.می تونید به خود اون شرکته بگید بهتون دسترسی آپلود فایل رو بده.(البته می تونید قبلش بازم تلاش کنید که اون گزینه ای که گفتم رو پیدا کنید و تیکش رو بزنید)

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:30 عصر
دقیقا همون آدرسو رفتم ولی نبود.موندم چکارش کنم.:افسرده:

younesdoost
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:34 عصر
دقیقا همون آدرسو رفتم ولی نبود.موندم چکارش کنم.:افسرده:
والا راه حل من اینه که بگی خودشون برات درست کنن مگه اینکه دوست دیگه ای راه حل دیگه ای داشته باشه.:متفکر:

salah11
چهارشنبه 22 خرداد 1392, 22:51 عصر
داداش خیلی آقای پیداش کردم حل شد مشکلم
تو این لینک کامل راهنمایی کرده.
http://www.esfahanhost.com/permission.asp
ممنون از لطفت