PDA

View Full Version : پردازش دستورات ارسالی به برنامه با DDE

AbbasVB
جمعه 24 خرداد 1392, 17:49 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه دارم که آدرس فایل ها از طریق Command به همون برنامه ارسال می کنه (برای جلو گیری از اجرای دوباره برنامه)
حالا برنامه من باید این دستورات رو که آدرس فایل هستند رو به صورت درست پردازش کنه و لیست کنه
کد هاش رو این جا می گذارم هر کس تونست درستش کنه من دیگه این چند روزه مغزم داره منفجر می شه:عصبانی++:
اما روال کلی برنامه
برنامه اول اجرا می شه یه فضا(بانک) داخل رم ایجاد می کنه
برنامه های بعدی که دقیقا همون برنامه هستند و دوباره ایجاد می شوند به آن وصل شده و مقداری رو درون اون می ریزند
مشکل اول
وقتی برنامه اول در حال اجرا نیست برنامه های بعدی ممکن است دوباره در حال اجرا باقی بماند برنامه اول باید زود تر از بقیه اجرا شود
مشکل دوم:
انواع دستورات رو باید پردازش کنه
مثل باز کردن فایل از طریق کنتکس منو،درگ کردن فایل ها روی فایل اجرایی برنامه،دابل کلیک روی فایل
مثلا برنامه ای که فایل های تکست رو بازکنه!
قبلا درست بود نمی دونم چی کارش کردم خراب شد
امید وارم خوب توضیح داده باشم

برنا رو می گذارم یه نگاهی بهش بندازید

AbbasVB
دوشنبه 27 خرداد 1392, 15:12 عصر
دوستان کسی نبود کمک کنه؟؟؟

m.4.r.m
سه شنبه 28 خرداد 1392, 12:17 عصر
یه نگاهی به این بنداز ببین کارتو راه میندازه

AbbasVB
جمعه 31 خرداد 1392, 22:29 عصر
سلام
مشکلم تقریبا با DDE حله
مشکل سر پردازش دستورات ارسالی به برنامه است این برنامه رو برای دریافت دستورات ارسالی به برنامه می خوام وقتی یه تعداد فایل رو روی برنامه درگ می کنی آدرس فایل ها به برنامه ای که اول اجرا شده ارسال می شه
(برای این که برنامه به تعداد زیاد باز نشه)
خوب مشکل اینه که باید آدرس فایل ها رو از هم جدا کنم.این دستورات همیشه به یک صورت نیستند یه بار با فاصله از هم جدا می شوند یه بار با " " جدا می شوند یه بار با هردو خلاصه همین جوریه برای جدا کردن آدرس فایل ها باید چه کار کنم؟