PDA

View Full Version : چرا شما هنوز با Web Form کار میکنین ?

Iman_1365
شنبه 25 خرداد 1392, 10:09 صبح
سلام
من تازه سربازی رو تموم کردم و مدتی از دنیای برنامه نویسی بدور بودم و حالا میخوام از ابتدا شروع کنم .من اگر این سوال رو تو تالار ASP.MVC بپرسم نمیتونم به نتیجه واقعی برسم (تعصب و تعداد بازدید کننده کم .....)
اومدم تو این تالار از شما بپرسم
چرا به رغم اینکه برنامه های نوشته شده با MVC از نظر تکنولوژِی همچنین سرعت برنامه به نظر من فوق العاده است شما محافظه کاری کردین و Web Form موندین؟

Cybersilent
شنبه 25 خرداد 1392, 14:48 عصر
دلیلش اینه که انتقال از یک تکنولوژی به یک تکنولوژی و روش جدید زبان بر هست، و وقتی که برای یک شرکت کار می کنید این زمان انتقال بیشتر میشه.

Mehdi Naderi
دوشنبه 27 خرداد 1392, 19:19 عصر
من تازه سربازی رو تموم کردم و مدتی از دنیای برنامه نویسی بدور بودم و حالا میخوام از ابتدا شروع کنم .من اگر این سوال رو تو تالار ASP.MVC بپرسم نمیتونم به نتیجه واقعی برسم (تعصب و تعداد بازدید کننده کم .....)
اومدم تو این تالار از شما بپرسم
چرا به رغم اینکه برنامه های نوشته شده با MVC از نظر تکنولوژِی همچنین سرعت برنامه به نظر من فوق العاده است شما محافظه کاری کردین و Web Form موندین؟
شرکت های بزرگ در وب پرتال های طراحی شده از این تکنولوژی استفاده میکنند اما برای دوستانی که کارشون طراحی یک سایت کوچک است نیازی به استفاده از MVC در کارشون احساس نمی کنند