PDA

View Full Version : سوال: مشکل با connectionStrings web.config

hesam_mahmoodi
شنبه 25 خرداد 1392, 16:56 عصر
سلام;

<connectionStrings>
<add name="MyConnectionStrings" connectionString="Server=x,x,x,x,1433;Database=dbname;User Id=dbuser;Password=dbpass" />
</connectionStrings>

با کد بالا یه کانکشن استرینگ ساختم و تو کامپیوتر خودم رو لوکال هاست خوب اجرا میشه بدونه ارور ولی وقتی روی هاست آپلود میکنم و کانکشن رو تنظیم میکنم صفحه سایت باز نمیشه و ارور زیر رو میده و وقتی کانکشن استرینگو از web.config بر میدارم سایت باز میشه!!!؟

105598

forestasphalt
شنبه 25 خرداد 1392, 17:27 عصر
سلام;

<connectionStrings>
< providerName="System.Data.SqlClient add name="MyConnectionStrings" connectionString="Server=x,x,x,x,1433;Database=dbname;User Id=dbuser;Password=dbpass" />
</connectionStrings>

با کد بالا یه کانکشن استرینگ ساختم و تو کامپیوتر خودم رو لوکال هاست خوب اجرا میشه بدونه ارور ولی وقتی روی هاست آپلود میکنم و کانکشن رو تنظیم میکنم صفحه سایت باز نمیشه و ارور زیر رو میده و وقتی کانکشن استرینگو از web.config بر میدارم سایت باز میشه!!!؟

105598

<add name="ConnectionString"
connectionString="Server=server name,1430;Database=database name;Uid=username;Password=password;"
providerName="System.Data.SqlClient" />

چون کانکش اترینگ هاست فرق داره با لوکال
آدرس سرور باید از هاستت بگیری نام دیتابیس و یوزر نیم و پسورد دیتابیس رو توی هاست ساختی رو باید بنویسی

hesam_mahmoodi
شنبه 25 خرداد 1392, 21:24 عصر
<add name="ConnectionString"
connectionString="Server=server name,1430;Database=database name;Uid=username;Password=password;"
providerName="System.Data.SqlClient" />

چون کانکش اترینگ هاست فرق داره با لوکال
آدرس سرور باید از هاستت بگیری نام دیتابیس و یوزر نیم و پسورد دیتابیس رو توی هاست ساختی رو باید بنویسی

خوب منم همین گفتم! تنها تفاوتشون providerName="System.Data.SqlClient" و Uid بود که مسئله مهمی نیست.(بازم همین ارورو میده!)
درضمن تو websitePanel درقسمت sql server ای پی سرور رو داده که منم همونو زدم و یوزر و پس که خودم انتخاب کردم!

از صحت اطلاعت سرور اطمینان دارم چون با SQL Server Management Studio تونستم بهش کانکت شم.

forestasphalt
یک شنبه 26 خرداد 1392, 08:54 صبح
وب کانفینگ رو بذار شاید بهتر بشه نظر داد

اوبالیت به بو
یک شنبه 26 خرداد 1392, 11:02 صبح
درود بر شما

به جای کلمه Server بنویسید Data Source و به جای کلمه DataBase بنویسید Initial Catalog. این رو به این دلیل می گم که تا به حال مثل ConnectionString شما ندیده بودم. شاید روش شما درست باشه نمی دونم اما یک بار تست کنید ضرر نداره.

hesam_mahmoodi
یک شنبه 26 خرداد 1392, 11:46 صبح
<connectionStrings>
<add name="YourConnectionString" connectionString="Data Source=.;Initial Catalog=YourDatabseName;User ID=YourUserID;Password=YourPassword" providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>

این بالایی هم تست کردم که شما گفتید و به پشتیبانی هاستم تیکت دادم اینو داد ولی بازم همون ارور رو میداد!!!
امکان داره مشکل از <authentication mode="Forms"> باشه؟ ولی خودش داره کار میکنه تو web.config هیچ مشکلی نداره ولی وقتی <connectionStrings> میزارم ارور میده!

اوبالیت به بو
یک شنبه 26 خرداد 1392, 16:02 عصر
Data Source رو برابر نقطه قرار ندید. آی پی بدید.

hesam_mahmoodi
یک شنبه 26 خرداد 1392, 16:11 عصر
Data Source رو برابر نقطه قرار ندید. آی پی بدید.

میدونم این دقیقا همونی هست که پشتیبانی هاست بهم داد. در مورد ip هم در قسمت sql server در websitePanel ای پی سرور رو مینویسه منم همونو زدم + ,1433 که پورتش هست و در مورد مشخصات سرور و یوزر و پسم مطمعن هستم چون با SQL Server Management Studio تونستم بهش کانکت شم. مشکل من با web.config هست چون وقتی پاکش میکنم درست کار میکنه، مجبور شدم فعلا در خود قسمت کد کانکشن استرینگ بدم که کار هم میکنه پس کانکشن استرینگ درسته، مشکل.....!!!

saeed_sho
یک شنبه 26 خرداد 1392, 19:06 عصر
پورت رو از کانکشن استرینگ حذف کنید و فقط آی پی بدید اینجوری
<connectionStrings>
<add name="MyConnectionStrings" connectionString="Server=x,x,x,x;Database=dbn ame;User Id=dbuser;Password=dbpass" />
</connectionStrings>

hesam_mahmoodi
یک شنبه 26 خرداد 1392, 21:29 عصر
مشکلو پیدا کردم، از پسوردم بود چون از کاراکتر (&) استفاده کرده بودم، پسورد رو عوض کردم درست شد.

ممنون از همه اونایی که شرکت کردن و کمک کردن.