PDA

View Full Version : نصب MSDN برای Visual Studio 2010

majid_i68
یک شنبه 26 خرداد 1392, 02:41 صبح
سلام
برای نصب MSDN در VS2010 بعد از انتخاب HelpContentSetup.msha ... پیغام خطای زیر زخه میدهد... راهنمایی کنید دوستان////

majid_i68
یک شنبه 26 خرداد 1392, 19:33 عصر
اساتید کمک کنن لطفا............:افسرده:

alexmcse
یک شنبه 26 خرداد 1392, 20:12 عصر
دوست عزیز من این کار رو انجام دادم و مشکلی نیست
ویژوال را یکمرتبه رینستال یا خذف بعد نصب انجام بده سپس در آخر که برنامه نصب شد دکمه اینستال داکیومنشن را بزنید و فایل باپسوند HelpContentSetup.msha را انتخاب کنید
مشکلی داشتی پیغام بده

majid_i68
یک شنبه 26 خرداد 1392, 21:29 عصر
این کار رو انجام دادم..حتی ویندوز رو عوض کردم ولی باز خطا میده

majid_i68
دوشنبه 27 خرداد 1392, 23:46 عصر
اساتید کسی نمیدونه چرا پیغام خطا میده.................:گریه:

alexmcse
سه شنبه 28 خرداد 1392, 08:11 صبح
عزیز
نسخه ویژوال سالم است ؟
برای اولین بار msdn را نصب میکنی؟
پوشه بنام MSDN 2010 for Visual Studio 2010 دارم که حجمش 1.13 گیگا بایت است که ام اس دی ان را نصب میکنم ومشکلی هم ندارم
فکر میکنم مشکل بخاطر این پوشه است (محتویات این پوشه شاید ناقص باشد)
اگر تونستی تست کن
در بازار این پوشه را خریداری کن یا از اینترنت دانلود کن
منظورم عوض کردن پوشه msdn است

alexmcse
سه شنبه 28 خرداد 1392, 17:32 عصر
اساتید کسی نمیدونه چرا پیغام خطا میده.................:گریه:

مشکل شما حل شد؟

danialafshari
سه شنبه 28 خرداد 1392, 18:47 عصر
سلام
برای نصب MSDN مراحل زیر را انجام دهید:

1- ابتدا برنامه Visual Studio2010 را که روی سیستم خود نصب کرده اید، اجرا کنید.

2- پس از ظاهر شدن پنجره اصلی برنامه Visual Studio 2010 از منوهای اصلی برنامه منوی Help را باز کنید.

3- گزینه Manage Help Settings را انتخاب کنید.

4- در پنجره ظاهر شده در سمت راست بالای پنجره، گزینه Settings را انتخاب نمائید.

5- گزینه I want to use Local help را انتخاب نمائید و کلید ok را انتخاب نمائید.

6- مرحله شماره 3 را تکرار نمائید و از پنجره ظاهر شده گزینه Install Component From Disk را انتخاب کنید.

7- کلید Browse را زده و DVD نرم افزار Visual Studio را داخل کامپیوتر گذاشته و از داخل DVD پوشه Product Documentation را باز کنید و از داخل آن فایل HelpcontentSetup.msha را Open کرده و کلید Next را بزنید.

8- در پنجره ظاهر شده نام زبان ها و دیگر زیر مجموعه های Visual studio نمایش داده شده است.در جلوی هر کدام از این بخش ها گزینه Add وجود دارد.بر روی تمامی گزینه های Add از بالا به پایین کلیک کنید و در نهایت کلید Update را از پایین همان پنجره بزنید.نصب MSDN ها آغاز می شود.اکنون می توانید از MSDN ها در زبان های مختلف برنامه نویسی استفاده نمائید.

majid_i68
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 00:23 صبح
سلام
برای نصب MSDN مراحل زیر را انجام دهید:

1- ابتدا برنامه Visual Studio2010 را که روی سیستم خود نصب کرده اید، اجرا کنید.

2- پس از ظاهر شدن پنجره اصلی برنامه Visual Studio 2010 از منوهای اصلی برنامه منوی Help را باز کنید.

3- گزینه Manage Help Settings را انتخاب کنید.

4- در پنجره ظاهر شده در سمت راست بالای پنجره، گزینه Settings را انتخاب نمائید.

5- گزینه I want to use Local help را انتخاب نمائید و کلید ok را انتخاب نمائید.

6- مرحله شماره 3 را تکرار نمائید و از پنجره ظاهر شده گزینه Install Component From Disk را انتخاب کنید.

7- کلید Browse را زده و DVD نرم افزار Visual Studio را داخل کامپیوتر گذاشته و از داخل DVD پوشه Product Documentation را باز کنید و از داخل آن فایل HelpcontentSetup.msha را Open کرده و کلید Next را بزنید.

8- در پنجره ظاهر شده نام زبان ها و دیگر زیر مجموعه های Visual studio نمایش داده شده است.در جلوی هر کدام از این بخش ها گزینه Add وجود دارد.بر روی تمامی گزینه های Add از بالا به پایین کلیک کنید و در نهایت کلید Update را از پایین همان پنجره بزنید.نصب MSDN ها آغاز می شود.اکنون می توانید از MSDN ها در زبان های مختلف برنامه نویسی استفاده نمائید.

همه این مراحل رو انجام دادم اما خطای بالا رو میده