PDA

View Full Version : سوال: هشدار پیام جدید در کامپوننت کایلیکس

Behnam6670
یک شنبه 26 خرداد 1392, 11:23 صبح
چجوری میشه فهمید که تو کایلیکس پیام جدید اومده.
تو رویداد newMessage نوشتم ولی جواب نمیده

hessam2003
یک شنبه 26 خرداد 1392, 11:47 صبح
سلام.
دوست عزیز اگه امکان داره کامپوننت و نوع ورودی هاشو بذارید تا بشه کمکتون کرد.

Behnam6670
یک شنبه 26 خرداد 1392, 12:06 عصر
کامپوننت که Kylix هستش البته نسخه کرک شدش
نمیدونم کار کردید با این کامپوننت یا نه ولی این کامپوننت یه متد داره به اسم NewMessage که هر وقت یه اس ام اس جدید میاد اتفاق میفته الان من تو این متد دستور نوشتم ولی هیچ اتفاق نمی افته

Behnam6670
یک شنبه 26 خرداد 1392, 13:30 عصر
کسی نمیدونه چجوری میشه پیام جدید رو با Kylix چک کد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

abdullah20
یک شنبه 26 خرداد 1392, 15:53 عصر
از کد زیر استفاده کنید

private void axKylixSMS_NewSMSReceived(object sender, AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceivedEvent e)
{
string strResult;
strResult = String.Format("\nNew SMS from {0} received at {1}\n\n{2}\n\nFolder:{3} Location:{4} Coding:{5} Status:{6} ConcatenatedInfo:{7}\n", e.number, e.time, e.text, axKylixSMS.GetSMSFolderInfo(e.folder), e.location, e.coding, e.status, e.concatenatedInfo);
MessageBox.Show(strResult, "پیامک جدید");
}

نکته :اگر از موبایل استفاده میکنید این کامپوننت برای دریافت روی همه ی موبایلها جواب نمیده

Behnam6670
یک شنبه 26 خرداد 1392, 16:58 عصر
از کد زیر استفاده کنید

private void axKylixSMS_NewSMSReceived(object sender, AxKYLIXSMSLib._DKylixSMSEvents_NewSMSReceivedEvent e)
{
string strResult;
strResult = String.Format("\nNew SMS from {0} received at {1}\n\n{2}\n\nFolder:{3} Location:{4} Coding:{5} Status:{6} ConcatenatedInfo:{7}\n", e.number, e.time, e.text, axKylixSMS.GetSMSFolderInfo(e.folder), e.location, e.coding, e.status, e.concatenatedInfo);
MessageBox.Show(strResult, "پیامک جدید");
}

نکته :اگر از موبایل استفاده میکنید این کامپوننت برای دریافت روی همه ی موبایلها جواب نمیده
من از gsm مودم استفاده میکنم دقیقا هم کد بالارو نوشتو ولی وقتی پیام جدید میاد هیچ اتفاقی نمی افته