PDA

View Full Version : مشکل رفرش صفحه

milad_d993
یک شنبه 26 خرداد 1392, 13:56 عصر
سلام دوستان
من دو تا صفحه دارم
تو صفحه 1 اطلاعات شخص که شامل یک قطعه عکس و نام، فامیلی و ایمیل هست رو از بانک میخوانه و نمایش میده و مشکلی نداره
ولی این صفحه 1 صفحه بروز رسانی هست و اطلاعات بجز عکس تو textbox هست که کاربر میتونه تغییر بده و دکمه تغییر رو میزنه که بره پیج 2 که اطلاعات بانک بروز بشه
وقتی صفحه POST میشه به صفحه 2، این صفحه اطلاعات رو آپدیت میکنه و دوباره ما رو بر میگردونه به صفحه یک، همه اطلاعات بروز شدن ولی باز هم عکس قبلی رو نشان میده و باید صفحه رو رفرش کنیم تا عکس عوض بشه

(خودمم نمیدونم چرا یه دفعه لپ کلام رو نگفتم و قصه تعریف کردم :) ببخشید...):گیج::گیج::گیج::گیج:: یج:

cpuram
یک شنبه 26 خرداد 1392, 14:01 عصر
وقتی عکس عوض میشه اسمشم عوض میشه؟ یا replace میشه روش؟

milad_d993
یک شنبه 26 خرداد 1392, 14:10 عصر
افراد اگه موقع ثبت نام عکس انتخاب نکنن عکس noavatar.png براشون در نظر گرفته میشه
موقع ویرایش چک میکنه اگه عکس noavatar.png بود که یه عکس دیگه پیش noavatar.png میسازه هم نام با username ولی دفعه های بعد چون که دیگه noavatar.png نیست replace میشه

cpuram
یک شنبه 26 خرداد 1392, 14:13 عصر
پس یعنی اسم همونه. مرورگر هم از کش خودش استفاده میکنه. فایلی رو که آپلود میکنی اسمشم یه چیزی بذار که تغییر کنه مثلا اینطوری
256564552669.jpg

tux-world
یک شنبه 26 خرداد 1392, 16:52 عصر
این طوری نمیشه نه شما باید آدرس رو بازسازی کنید مثلا

$link="index.php?time=".time();

milad_d993
یک شنبه 26 خرداد 1392, 17:39 عصر
این بازسازی زمان چیز خوبی بود ولی
بعد از بروزرسانی من مقدار time رو که تو نوار آدرس هست با یه مقدار دیگه عوض میکنم و عدد هم ندادم حروف فارسی چسبیده به هم و با Enter و رفرش صفحه عکس رو عوض میکنه وقتی تو پوشه عکس هم میرم میبینم که عکسه عوض شده چجوری میشه برطرفش کرد؟؟؟