PDA

View Full Version : دوستان چند سوال در مورد برنامه iromusic

sara_aryanfar
یک شنبه 26 خرداد 1392, 19:58 عصر
با سلام خدمت دوستان قدر مسلم دوستان برنامه آیرا موزیک رو دیدن اگر هم که نه در لینک زیر قابل دسترس هست
http://iromusic4.org/
سوال اول من این هست که این برنامه داره یک صفحه وب رو لود می کنه و این لیست و غیره در اون صفحه وب قرار داره
سوال دوم از داخل صفحه وب میشه روی برنامه ویندوزی فرمان داد؟

آدرس صفحه ای که برنامه اون رو لود می کنه چیه ممنون

13601360
یک شنبه 26 خرداد 1392, 20:58 عصر
احتمال زیاد داره یک صفحه وب رو لود می کنه مثل یک مرورگر وب، چون راه دیگه اش اینکه یک وب سرویس داشته باشند که بعید می دونم

sara_aryanfar
دوشنبه 27 خرداد 1392, 09:29 صبح
با توجه به ساختاری که داره من هم تصور می کنم یک صفحه وب داره لود میشه چون راه دیگه فکر نکنم برای تولید این نوع دیتا گرید باشه

میلاد رئیسی
دوشنبه 27 خرداد 1392, 09:47 صبح
سلام . آیرو موزیک از اینترنت الکسپلورر استفاده میکنه پس یعنی این که یک صفحه وب داره لود میشه که یک گرید هستش با با جاوا اسکریپت طراحی شده با کلیک روی هر لینک آهنگ یا فیلم برای پخش آنلاین آدرس اون فایل به مدیاپلیر داده میشه و مدیا پلیر اونو پخش میکنه ! آیرو موزیک دو تا برنامه و یک وب سرویس هستش ! ( یک برنامه ویندوز یک برنامه وب و یک وب سرویس )

آیرو موزیک با جاوا طراحی شده و با سی شارپ نیست !

sara_aryanfar
دوشنبه 27 خرداد 1392, 09:52 صبح
پس بخش اصلی کار در وب سایت انجام میشه درسته؟

میلاد رئیسی
دوشنبه 27 خرداد 1392, 09:58 صبح
بله . وب سرویس فقط آپدیت میشه و اطلاعات به برنامه وب ارسال میشه ! برنامه وب هم در برنامه ویندوز یا اندروید نمایش داده میشه !

sara_aryanfar
دوشنبه 27 خرداد 1392, 10:13 صبح
الان میشه اون صفحه ای که این برنامه وب در اون هست رو بدون نرم افزار دید یعنی با مرورگر بازش کرد؟

Sir-Programmer
شنبه 17 اسفند 1392, 19:27 عصر
دوست عزیز فکر کنم با دلفی طراحی شده باشه :دی