PDA

View Full Version : عدم نمایش

drsina
دوشنبه 27 خرداد 1392, 05:45 صبح
سلام !
یه نرم افزار حسابداری ساختم و بعد به دلایلی که رییس شرکت گفت یک گزارش از صندوق دار ها و اینکه چه مبلغی گرفتن به صورت log در آوردم .
حالا اون فایل تو کنسول و طی یه عملیات ناجوانمردانه ریپورت صندوق دار هارو به ایمیل رییس حراست می ده :لبخند:. تا اینجا مشکلی نیست ولی صندوق دار از این حرکت آگاه میشه یعنی ( این که نرم افزار باز میشه و خودکار log میده رو میبینه ! )
حالا میخوام این عملیات تو کنسول مخفی بمونه !!!
یعنی یارو از اینکه لاپورتش داده میشه , مطلع نشه و گرافیکن چیزی نبینه .
چی کارش کنم ؟؟؟:اشتباه:

میلاد رئیسی
دوشنبه 27 خرداد 1392, 07:43 صبح
سلام دوست عزیز . از ویندوزسرویس استفاده کن . خیلی راحته . یه سرویس بنویس که هر چند وقت یک بار بدون این که برنامه باز بشه یه کاری انجام بشه اطلاعات ثبت شده در دیتا بیس رو به رئیس ارسال کنه .

درباره ویندوز سرویس تحقیق کن ! :دی

drsina
دوشنبه 27 خرداد 1392, 12:31 عصر
داداش من یه قابلیت log گیری تو نرم افزار درست کردم که با چندتا کلیک یه فایل پی دی اف میده ولی میخوام log پی دی اف رو با log حراست مطابقت بدم !!!
ویندوز سرویس فقط ماله دیتابیسه یا روو اون نرم افزار من هم میتونه کار بده ؟!؟!؟

alexmcse
سه شنبه 28 خرداد 1392, 18:49 عصر
سلام دوست عزیز . از ویندوزسرویس استفاده کن . خیلی راحته . یه سرویس بنویس که هر چند وقت یک بار بدون این که برنامه باز بشه یه کاری انجام بشه اطلاعات ثبت شده در دیتا بیس رو به رئیس ارسال کنه .

درباره ویندوز سرویس تحقیق کن ! :دی

سلام آقای میلاد رئیسی
در رابطه با ویندوز سرویس می توانید یک مثال بگذارید
وتوضیح کوچولو دهید
ممنون

danialafshari
سه شنبه 28 خرداد 1392, 19:16 عصر
سرویس های ویندوز نوعی ویندوز اپلیکیشن هستند که در فضای جداگانه ای اجرا می شوند ، این سرویس ها به صورت پشت پرده و در هنگام بارگزاری ویندوز اجرا می شوند . معمولا برای انجام عملیات دوره ای در زمان های پی در پی از این سرویس ها به کمک یک Timer استفاده می شود .

http://www.developercenter.ir/forum/showthread.php?7612-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%88%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D9%8A%D8%B3