PDA

View Full Version : سوال: استفاده از کدهای این گالری در وب سایت با php

SONITAJ
دوشنبه 27 خرداد 1392, 22:38 عصر
سلام
من یک گالری اسلایدشو با جاوا وجی کوئری به نام galleria-1.2.9 دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری اون را توی وب سایتم که با php ساختم استفاده کنم .خودم جاوا بلد نیستم .لطفا از دوستان اگر کسی بلده راهنمایی می کنه .
عکس زیر برای زمانی هست که گالری اجرا میشه :
105731
این هم کد کامل گالری که دانلود کردم فایل زیپ اون :
105732
لطفا راهنمایی می فرمایید که من چطوری این گالری را استفاده کنم و آن را در وب سیتم بسازم.
ممنونم

meysam1366
دوشنبه 27 خرداد 1392, 23:55 عصر
سلام دوست عزیز

شما باید فایلهای js رو توی مسیر سایتی که طراحی کردید بریزید بعدش کدهای اسلاید شو رو هم از قسمت دمو کپی کنید و جایی که میخواید توی سایتتون اسلاید شو اجرا بشه پیست کنید عکسها هم

به همین صورت

سوالی بود درخدمتم

امیدوارم توضیحات بنده رو متوجه شده باشید

موفق باشید

SONITAJ
سه شنبه 28 خرداد 1392, 10:56 صبح
سلام من فایلهای دمو را توی صفحه ایی که می خواستم گالری وبم باشه کپی کردم و فایلهای جاوا را ههم توی مسیر وب سایتم وپوشه اصلی وب سایتم .این جوری شدچرا؟(عکس زیر)
105758
پوشه کد این گالری چندتا کد HTML وچندین صفحه جاوا داره +چندتا پوشه تو در تو. لطفا نگاهی به اون می اندازید و بعد من را راهنماییی کنید؟
ممنونم

ehsan_savadkohi
سه شنبه 28 خرداد 1392, 13:16 عصر
سلام من فایلهای دمو را توی صفحه ایی که می خواستم گالری وبم باشه کپی کردم و فایلهای جاوا را ههم توی مسیر وب سایتم وپوشه اصلی وب سایتم .این جوری شدچرا؟(عکس زیر)
105758
پوشه کد این گالری چندتا کد HTML وچندین صفحه جاوا داره +چندتا پوشه تو در تو. لطفا نگاهی به اون می اندازید و بعد من را راهنماییی کنید؟
ممنونم

ببین دوست من...
ابتدا شما باید فایل های مربوط به اسلایدر خودر را در مسیر روت بریزید. بعد لینک های مربرو به فایل های جاوااسکریپت را در قسمت تگ هد صفحه ای که میخوای نمایشش بدی بسط بدی و فایل ای css را همینطور.
بعد اسکریپت های مربوط به اسلاید شو که در index سمپلش هست را در قسمتی از سایتت که میخوایی به نمایش در بیاد کپی کنی.
به همین راحتی... اگه به مشکل برخوردی کامنت بزار...

SONITAJ
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 10:15 صبح
دقیقا همین کار را کردم .این گالری از جندتا پوشه تو در تو درست شه که توی همه اونها هم فایل htmlهم جاوا و هم css وجود داره . اگر بخواهم تمام کدها و صفحه ها را اینجا بگذارم نمیشه و نمیدونم دقیق باید از اطلاعات کدام پوشه استفاده کنم همه اونها یا یکی از اونها؟
می تونم خواهش کنم لطفا اول گالری را که گذاشتم ببینید بعد به من بگویید چه کاری انجام دهم .

meysam1366
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 17:05 عصر
دقیقا همین کار را کردم .این گالری از جندتا پوشه تو در تو درست شه که توی همه اونها هم فایل htmlهم جاوا و هم css وجود داره . اگر بخواهم تمام کدها و صفحه ها را اینجا بگذارم نمیشه و نمیدونم دقیق باید از اطلاعات کدام پوشه استفاده کنم همه اونها یا یکی از اونها؟
می تونم خواهش کنم لطفا اول گالری را که گذاشتم ببینید بعد به من بگویید چه کاری انجام دهم .

سلام مجدد دوست عزیز

دوست عزیز شما از پوشه themes و classic استفاده کنید

به همون صورت که خدمتتون عرض کردم

موفق باشید

SONITAJ
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 22:56 عصر
سلام

دوست عزیز شما از پوشه themes و classic استفاده کنید
از دو پوشه themesوclassic استفاده کردم ولی دوباره مثل عکس بالا هست؟ چه کاری انجام دهم تا بتونم عین همین گالری را توی ئب سایتم استفاده کنم یا بسازم.
لطفا راهنمایی کنید.

SONITAJ
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 22:57 عصر
سلام

بتدا شما باید فایل های مربوط به اسلایدر خودر را در مسیر روت بریزید. بعد لینک های مربرو به فایل های جاوااسکریپت را در قسمت تگ هد صفحه ای که میخوای نمایشش بدی بسط بدی و فایل ای css را همینطور.
بعد اسکریپت های مربوط به اسلاید شو که در index سمپلش هست را در قسمتی از سایتت که میخوایی به نمایش در بیاد کپی کنی.
به همین راحتی... اگه به مشکل برخوردی کامنت بزار...
همین کار را انجام دادم ولی بازم مثل عکس بالاست؟چه طوری اون را درست کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.

meysam1366
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 23:53 عصر
سلام

لطفا سورس کد فایلهاتون رو قرار بدید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن

موفق باشید

ehsan_savadkohi
پنج شنبه 30 خرداد 1392, 09:09 صبح

دادا کدت کو پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:مت کر: