PDA

View Full Version : فلش مموري متصل به تلويزيون

vbamirvb
سه شنبه 28 خرداد 1392, 09:33 صبح
برنامه اي ميخوام بنويسيم که بر روي فلش مموري متصل به تلويزيون، يک فيلم
تبليغاتي توي فلش را اجرا کنه و اين فيلم را به تعداد مشخص در بازه هاي
زماني مشخص تکرار کنه؟
فوري كمكم كنين خواهش ميكنم
چه جوري بنويسم

vbamirvb
سه شنبه 28 خرداد 1392, 09:57 صبح
منظورم اين نيس كه با ويبي بنويسم سوال بود بعدشم با چه برنامه اي بنويسم
ندانستن عيب نويست نپرسيدن عيب است
حالا چه جوري با چه نرم افزاري ميشه اين برنامه رو نوشت
ممنون

matrix-program
سه شنبه 28 خرداد 1392, 10:28 صبح
اگه تلویزیون اندروید باشه میتونی با برنامه نویسی اندروید این کار را بکنی

amiralex
سه شنبه 28 خرداد 1392, 10:39 صبح
سلام
منظورتون رو اينطور متوجه شدم كه ميخواهيد يك فيلم رو كه در فلش داريد در تلوزيون داراي يو اس بي پخش كنيد با بازه تكرار قابل تعيين.

اگه اين منظورتونه خوب شما فيلمتون رو به فرمت قابل پخش براي اون دستگاه تبديل كنيد و در هنگام پخش گزينه تكرار رو فعال كنيد

اگه غير اين منظورتونه كه همونظور كه دوستان گفتن امكان پذير نيست چون تلوزيون سيستم عامل نداره و فايل اگزه رو نميشناسه.

m.4.r.m
سه شنبه 28 خرداد 1392, 11:26 صبح
شما باید با برنامه های Ulead کار کنید فیلم رو بسازید حالت تکرار بهش بدید خودش اجرا بشه و یا از برنامه فوق حرفه ای After Effect باید استفاده کنید .

matrix-program
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 16:39 عصر
سلام
منظورتون رو اينطور متوجه شدم كه ميخواهيد يك فيلم رو كه در فلش داريد در تلوزيون داراي يو اس بي پخش كنيد با بازه تكرار قابل تعيين.

اگه اين منظورتونه خوب شما فيلمتون رو به فرمت قابل پخش براي اون دستگاه تبديل كنيد و در هنگام پخش گزينه تكرار رو فعال كنيد

اگه غير اين منظورتونه كه همونظور كه دوستان گفتن امكان پذير نيست چون تلوزيون سيستم عامل نداره و فايل اگزه رو نميشناسه.
تلویزیون های اندروید الان تو بازار زیاد اند

oYaMaa
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 22:14 عصر
با سلام!
فکر میکنم تکنولوژی بلوری بتونه کمکتون کنه.
برای اینکار شما باید یه دستگاه بلوری داشته باشبد و با توجه به اینکه این دستگاه از زبان برنامه نویسی جاوا پشتیبانی میکنه، هر برنامه ای که میخواید بنویسید.
موفق باشید.