PDA

View Full Version : سوال: راهنمای جهت برنامه نویسی

asp2.net
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 14:38 عصر
با سلام به همه عزیزان ، برنامه نویسی با vb بهتره یا c# میخواهم روی یکی کار کنم کدمشن بهترن. هرکدومشون چه معایب و مزایایی دارند ؟ کدومشون راحترن؟..ناگفته نماند من هر دو را کماپیش بلدم .ممنون میشم راهنمایی کنید

میلاد رئیسی
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 14:58 عصر
از لحاظ قدرت برنامه نویسی در یک سطح هستند . ببین دوست عزیز شما اگر برنامه نویس ویژوال بیسیک 6 بودی الان اومدی دات نت برو وی بی دات نت ولی اگر سی و سی++ کار کردی برو سی شارپ ! (البته این زیاد هم ربطی نداره ها . برای راحتی خودت می گم ! )

من برنامه نویس سی شارپ هستم و به همه دوستانی که میخوان برنامه نویسی رو شروع کنن سی شارپ رو پیشنهاد میکنم. چون کد نویسیش راحت تره . مطالب آموزشیش بیشتره . اصلا شما سی شارپ کار کن مشکل داشتی در خدمتیم :لبخند:

fakhravari
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 15:08 عصر
میلاد رئیسی (http://barnamenevis.org/member.php?177911-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3%DB%8C) همیشه شما نیستید که جواب اوشون بدین.
معایب هیچ کدوم ندارن و منابع به طور کافی هست و 2 فایل c# , vb قابل تبدیل به هم است و در قالب 2 زبون میتونید تحت یک وب سایت استفاده کنید.

joodyabut
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 15:17 عصر
سلام پایان نامه من رزرو آنلاین هتل به زبانvb.net ومن برای نوشتن سرچ هتل براساس درجه هتل .تاریخ .مدت شب اقامت وپیداکردن اتاق براساس اون به مشکل برخورد کردم لطفا راهنمایی کنید بیشتر برای تاریخ مشکل برخوردکردم.

fakhravari
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 15:27 عصر
سلام پایان نامه من رزرو آنلاین هتل به زبانvb.net ومن برای نوشتن سرچ هتل براساس درجه هتل .تاریخ .مدت شب اقامت وپیداکردن اتاق براساس اون به مشکل برخورد کردم لطفا راهنمایی کنید بیشتر برای تاریخ مشکل برخوردکردم.
چه ربطی داره به این موضوع!
روی select از sql باید کار کنی.