PDA

View Full Version : سوال: تعریف stuct به صورت static

mahdidabaghi
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 16:38 عصر
سلام به دوستان عزیز
من میخوام اطلاعاتی رو با استفاده از جیکوئری-ایجکس و استفاده از وب سرویس ارسال کنم.
باطبع این اطلاعات در Code Behind توسط وب سرویس و یه تابع static گرفته میشن.
و ممکنه بارها این اطلاعات به این صورت که عرض کردم به این تابع ارستل بشن و من باید تمامی اونا رو در یه جایی نگهداری کنم(اطلاعات شامل عدد و رشته و دیتابیل هست)
برای نگهداری تمامی اطلاعات فکری به سرم زد و اون استفاده از یه ارایه از struct بود.
ولی بدبختی اینجایه که struct به صورت static تعریف بشو نیست که نیست و در نتیجه در هر بار ارسال اطلاعات باید از روی اون یه نمونه بسازم و این یعنی از دست رفتن اطلاعات قبلی:عصبانی++::گریه:
میخواستم از دوستان و اساتید خودم بپرسم ایا راه حلی واسه این کار وجود داره؟؟؟؟؟
یه دنیا سپاس

mahdidabaghi
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 19:40 عصر
دوستان ایا راه حلی وجود نداره؟

forestasphalt
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 23:13 عصر
دوستان ایا راه حلی وجود نداره؟
نمیتونی همه اطلاعات مورد نظر خودتو در دیتا تیبل قرار بدی مثلا همون عدد و رشته رو؟
دیتا تیبل رو میشه استاتیک تعریف کرد و روی سطرهای دیتاتیبل به راحتی میتونی حرکت کنی و هر سطر یا اطلاعاتی رو که هم بعدا بخوای به سادگی میتونی ازش پاک کنی

mahdidabaghi
چهارشنبه 29 خرداد 1392, 23:52 عصر
نمیتونی همه اطلاعات مورد نظر خودتو در دیتا تیبل قرار بدی مثلا همون عدد و رشته رو؟
دیتا تیبل رو میشه استاتیک تعریف کرد و روی سطرهای دیتاتیبل به راحتی میتونی حرکت کنی و هر سطر یا اطلاعاتی رو که هم بعدا بخوای به سادگی میتونی ازش پاک کنی
مرسی مهندس
ولی دیتا تیبل رو چه جوری توی دیتاتیبل دیگه بریزم؟این امکان پذیره ایا؟

forestasphalt
پنج شنبه 30 خرداد 1392, 00:18 صبح
مرسی مهندس
ولی دیتا تیبل رو چه جوری توی دیتاتیبل دیگه بریزم؟این امکان پذیره ایا؟
بله امکان پذیر هست دستورهای ادغام 2 دیتا تیبل وجود داره، به صورت سطری هم میتونی به انتهای دیتاتیبل اضافه کنی
چون دیتاتیبل ابزار واقعا قویه انواع و اقسام حرکت ها روش میشه انجام داد!:لبخند:یه جستجو توی وب بزنی مثال های زیادی از merge دیتا تیبل وجود داره

mahdidabaghi
پنج شنبه 30 خرداد 1392, 01:00 صبح
بله امکان پذیر هست دستورهای ادغام 2 دیتا تیبل وجود داره، به صورت سطری هم میتونی به انتهای دیتاتیبل اضافه کنی
چون دیتاتیبل ابزار واقعا قویه انواع و اقسام حرکت ها روش میشه انجام داد!:لبخند:یه جستجو توی وب بزنی مثال های زیادی از merge دیتا تیبل وجود داره
مرسی.
ولی من منظورم اینه میشه یه ستون از دیتاتیبل رو دیتاتیبلی تعریف کرد؟