PDA

View Full Version : سوال: datagrid listview با gridview تو vs2010

pish123
جمعه 31 خرداد 1392, 13:46 عصر
سلام به همه دوستان.
الان دو روز دارم تو اینترنت search می کنم اما نمیتوتن جواب سوالام رو پیدا کنم.واسه همین گفتم ی تاپیک جدید بزنم و توش همه سوالام رو بپر:متفکر::متفکر::متفکر:سم.
1)datagrid با gridview تو vs2010 چه فرقی دارن؟
2)مزایای کدوم بهتره؟
3) واسه درست کردن سبد خرید کدوم رو استفاده کنیم بهتره؟
4)listview چیه؟با این دوتا خیلی فرق میکنه؟
5)کسی pdf درمورد کار با این ها رو داره؟
6)واقعا ممنون میشم اگه پاسخ بدید.من ی تازه کارم و واقعا نمیدونم باید از کی بپرسم این تالار اخرین امیدمه.:افسرده:

parvizwpf
شنبه 01 تیر 1392, 09:56 صبح
اگر بحث وب رو میگی چیزی بنام datagrid وجود نداره. فقط gridview.
شما یه جا میخوای اطلاعاتی بخونی و پشت هم نمایش بدی خب بهترین گزینه grid هست.
اما یه جایی نیاز داری خیلی خوشگل بیای دیتاها رو قالب بدی تر و تمیز نشون بدی سورت داشته باشی فابلیت اضافه حذف ویرایش داشته باشی که اینجا listview گزینه بهتریه.
من نمیدونم چطور سرچ میکنی ولی اطلاعات در این رابطه زیاده :
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb398790%28v=vs.100%29.aspx

pish123
شنبه 01 تیر 1392, 10:18 صبح
جالبه که کاربر دائمی هستید.من هنوز خیلی مبتدی هستم اما اینو میدونم که تو وب datagrid داریم.و الان دارم ازش استفاده میکنم.

تعجب کردم.کاش وقتی آدم اطلاعات نداره جواب نده .مثلا من تا اونجا که فهمیدم تو اینا از همه قدرتمند تر gridview .که همه قابلیتها از ویرایش تا پیج ... رو داره.
طورو خدا کمکم کنید میخوام بیشتر بدونم.

forestasphalt
شنبه 01 تیر 1392, 17:18 عصر
جالبه که کاربر دائمی هستید.من هنوز خیلی مبتدی هستم اما اینو میدونم که تو وب datagrid داریم.و الان دارم ازش استفاده میکنم.

تعجب کردم.کاش وقتی آدم اطلاعات نداره جواب نده .مثلا من تا اونجا که فهمیدم تو اینا از همه قدرتمند تر gridview .که همه قابلیتها از ویرایش تا پیج ... رو داره.
طورو خدا کمکم کنید میخوام بیشتر بدونم.
datagrid همون گرید ویو وب میباشد !به نظرم باید از دوستمون معذرت خواهی کنی چون داری اشتباهی میکنی!

pish123
یک شنبه 02 تیر 1392, 19:05 عصر
من مطمئنم datagrid تو وب هست اونی که شما میگید datagridview که تو ویندوزه.
بهرحال مثل اینکه کسی نیست جواب مارو بده باید بی خیال بشم

از دوستمونم معذرت می خوام اگه تند حرف زدم.:لبخندساده: