PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ارتباط با پایگاه داده

Helmod
جمعه 31 خرداد 1392, 16:05 عصر
سلام دوستان

من یه سایتی دارم توی ASP.net با زبان C#‎ می نویسیم که بعد از آپلود سایتم به مشکلی بر خوردم

پایگاه داده من Access2010 هستش ، و در پوشه App_data ذخیره شده .

توی برنامه نوشتم که اگر دکمه Sign in زده شد و مقادیر نادرست بود ( تکست باکس ها خالی بودن ) پیغام بده که ....... این مورد بعد از آپلود روی هاست بدرستی کار میکنه !!

ولی زمانیکه نوشتم اگر مقادیر یوزر و پسورد و.ارد شد برو وصل شو به پایگاه داده و صحت اطلاعات رو چک کن ، اینجا خطا میده : Server Error in '/' Application.

یعنی روی سیستم خودمبصورت لوکال درست کار میکنه هاا ولی روی هاست این مورد کار نمیکنه ، یعنی اگه حتی اطلاعات یوزر و پس رو هم درست وارد کنی همین اررور رو میده

لطفاً راهنمائی کنید

برای تست صفحه به سایت من برید و در مرحله اول چیزی وارد نکیند و درکه ورود رو بزنید ، ( کنترل ها بدرستی کار میکنن ) در مرحله دم یه یوزر نیم و پس ( به دلخواه ) وارد کانید تا اررور رو مشاهده کنید

آدرس سایت من
(http://test2.yalayala.org.uk/)

farhud
جمعه 31 خرداد 1392, 16:43 عصر
دوست گرامی، همانطور که در صفحه خطا گفته شده، شما باید در web.config، در قسمت customError مقدار Off را وارد کنی تا پیام خطا دقیقا نمایش داده بشه و بفهمی خطا از کجاست.

Helmod
جمعه 31 خرداد 1392, 16:59 عصر
عوض کرم بازم همن خطا رو میده :

<system.web>
<!--
Set compilation debug="true" to insert debugging
symbols into the compiled page. Because this
affects performance, set this value to true only
during development.
-->
<compilation debug="true">
</compilation>
<!--
The <authentication> section enables configuration
of the security authentication mode used by
ASP.NET to identify an incoming user.
-->
<authentication mode="Windows"/>
<!--
The <customErrors> section enables configuration
of what to do if/when an unhandled error occurs
during the execution of a request. Specifically,
it enables developers to configure html error pages
to be displayed in place of a error stack trace.

<customErrors mode="Off"/>
<error statusCode="403" redirect="NoAccess.htm" />
<error statusCode="404" redirect="FileNotFound.htm" />
</customErrors>
-->
</system.web>
</configuration>

Helmod
جمعه 31 خرداد 1392, 17:47 عصر
دوستان کسی چیزی به نظرش نمیرسه ؟:ناراحت:

farhud
شنبه 01 تیر 1392, 11:07 صبح
دوست گرامی، تگ‌هایی که برای ایجاد کامنت در متن صفحات HTML به کار می‌روند را از قبل و بعد از تگ Error حذف کن. این تگ‌ها را <!-- و -->

Helmod
شنبه 01 تیر 1392, 19:19 عصر
دوست گرامی، تگ‌هایی که برای ایجاد کامنت در متن صفحات HTML به کار می‌روند را از قبل و بعد از تگ Error حذف کن. این تگ‌ها را <!-- و -->

آقا دمت گرم !!! درست شد .

حالا میتونم پیغام خطا رو بخونم

میشه لطفا ً به آدرس سایت من برید و دلیل این خطا رو هنگام Sign in بگید چیه ؟؟ ( برای ورود یه یوزر نیم و پسورد به دلخواه بزنید )

http://test2.yalayala.org.uk/Index.aspx

Server Error in '/' Application.

The 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.InvalidOperationException: The 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' provider is not registered on the local machine.

farhud
یک شنبه 02 تیر 1392, 09:44 صبح
فکر کنم شما از Access 2007 و یا بالاتر استفاده می‌کنید در حالی که هاست شما از این نسخه پشتیبانی نمی‌کند.
با هاست‌تان تماس بگیرید و بپرسید از چه نسخه‌ای از اکسس پشتیبانی می‌کنند.

Helmod
یک شنبه 02 تیر 1392, 19:16 عصر
فکر کنم شما از Access 2007 و یا بالاتر استفاده می‌کنید در حالی که هاست شما از این نسخه پشتیبانی نمی‌کند.
با هاست‌تان تماس بگیرید و بپرسید از چه نسخه‌ای از اکسس پشتیبانی می‌کنند.

مرسی از راهنمائی شما ، ولی بعضی جاها خوندم که باید پلت فرم برنامه رو باید تنظیم کنم رو 64 بیت تا جواب بگیریم که نشد !

farhud
سه شنبه 04 تیر 1392, 09:50 صبح
شما از هاست‌تان پرسیدید؟ معمولا هاست‌ها از اکسس 2000 پشتیبانی می‌کنند. در این صورت شما باید فایل اکسس خود را روی نسخه 2000 ذخیره کنید.

چیزی که در مورد 64 بیت گفتید، باید در تنظیمات iis هاست انجام شود و ربطی به شما ندارد.

fakhravari
سه شنبه 04 تیر 1392, 16:01 عصر
چند نمونه كانكشن استرينگ
اتصال به access ببين

Helmod
سه شنبه 04 تیر 1392, 20:19 عصر
چند نمونه كانكشن استرينگ
اتصال به access ببين

سلام ، متوجه منظورتون نشدم ، لطفاً کمی بیشتر توضیح بدید . مرسی

Helmod
سه شنبه 04 تیر 1392, 20:56 عصر
شما از هاست‌تان پرسیدید؟ معمولا هاست‌ها از اکسس 2000 پشتیبانی می‌کنند. در این صورت شما باید فایل اکسس خود را روی نسخه 2000 ذخیره کنید.

چیزی که در مورد 64 بیت گفتید، باید در تنظیمات iis هاست انجام شود و ربطی به شما ندارد.

آقا مرسی از اکسس 2003 استفاده کردم ( File Format 2000 ) درست شد ، مرسی

Helmod
چهارشنبه 05 تیر 1392, 22:46 عصر
یه مشکل جدید !!!! توی کامپیوتر من ارور نمیده ( هنگام ثبت نام در سایت ) ولی در کامپیوتر دوستان ارور میده !! همون ارور قبلی

farhud
پنج شنبه 06 تیر 1392, 08:45 صبح
همانطور که می‌دانید مهمترین مزیت صفحات وب، نمایش و کارکرد آنها در کلیه کامپیوترها است. این دیگه خیلی عجیبه!!!

Helmod
پنج شنبه 06 تیر 1392, 12:20 عصر
همانطور که می‌دانید مهمترین مزیت صفحات وب، نمایش و کارکرد آنها در کلیه کامپیوترها است. این دیگه خیلی عجیبه!!!

آقا فرهود میشه لطفاً یه چک کنی ببینی توو کامپیوتر شما هم ارور میده ؟

uthman
پنج شنبه 06 تیر 1392, 12:30 عصر
سلام دوست من.من می دونم چه جوری درست میشه ولی فلعن سیستم خودم همرام نیست .8/4/92 یعنی شنبه پیام بده تا برات بذارم.

Helmod
پنج شنبه 06 تیر 1392, 12:38 عصر
اکی شنبه پیام میدم مرسی

farhud
پنج شنبه 06 تیر 1392, 14:18 عصر
آقا فرهود میشه لطفاً یه چک کنی ببینی توو کامپیوتر شما هم ارور میده ؟

خطا می‌ده. ولی باز باید مقدار customError را Off کنی تا پیام خطا دقیق مشخص بشه.