PDA

View Full Version : سوال: خروج کاربر

mohsenaminzare
شنبه 01 تیر 1392, 19:44 عصر
با سلام
در برنامه ای برای تشخیص کاربران از login form خود دات نت استفاده می کنم که کاربر پس از وارد کردن رمز وارد فرم اصلی برنامه می شه .حال در همون فرم اصلی بدون این که از برنامه خارج شم می خوام بتونم کاربر عوض شه و وارد محیط کاربری دیگه شه ؟

hosseinbarnamenevis
شنبه 01 تیر 1392, 21:26 عصر
خب الان مشکل کجاست ؟ یه فرم بسازین برای ورود ؛ داخل فرم اصلی هم یه آیکن قرار بدید که این فرم بیاد بالا و هیچ راهی برای بسته شدنش وجود نداشته باشه مگه اینکه رمز رو وارد کنن ؛ بعدشم که چک میکنه ببینه درسته و فرم ورود بسته میشه دگ
من اینطور برداشت کردم و توضیح دادم

maxvel
شنبه 01 تیر 1392, 23:01 عصر
منظورتون از کاربر عوض شه چیه؟

behnam2010
یک شنبه 02 تیر 1392, 13:29 عصر
با سلام
در برنامه ای برای تشخیص کاربران از login form خود دات نت استفاده می کنم که کاربر پس از وارد کردن رمز وارد فرم اصلی برنامه می شه .حال در همون فرم اصلی بدون این که از برنامه خارج شم می خوام بتونم کاربر عوض شه و وارد محیط کاربری دیگه شه ؟

سلام من واسه اینکار میام یک دکمه رو فرم اصلی یا هر کنترل دیگه ای که بشه کلیک کرد روش میزارم بعد میام تو رویداد کلیکش اول فایل اجرایی برنامه رو صدا میکنم و بعد فرم اصلی رو کلوز میکنم

Shell("اسم فایل اجرایی پروژت")
Me.Close()

البته اینم بگم برای اینکه برای ندیدن فرم لوگین بعد از ورود یوزر نیم و پسورد و تایید و وارد شدن به فرم اصلی باید فرم لوگین رو مخفی کنیم تو رویداد load فرم اصلیت باید کد زیر رو واسه مخفی کردنه فرم لوگین وارد کنی

login.hide