PDA

View Full Version : کامپوننتهای زیباسازی فرم WinForm Framwork 2

phpeproject.ir
دوشنبه 03 تیر 1392, 20:37 عصر
سلام دوستان من یه پروژه بزرگ دارم که جاهایی که ازش استفاده میشه بیشتر سیستم عامل xp دارن با فریم ورک 2 خودمم برنامه رو با 2 میخوام بنویسم حالا میخوام از کامپوننتهای گرافیکی و حرفه ای استفاده کنم که سازگار باشه و فضای رم رو زیاد اشغال نکنه از DotNetBar Samples Explorer و RadControls for WinForms Q1 2012 Demos هم استفاده کردم و لی با فریم ورک 4 کار میکنند کسی میتونه کمکم کنه؟

phpeproject.ir
دوشنبه 03 تیر 1392, 21:06 عصر
دوستان این کامپوننت چجوریه telerik-controls کسی میدونه با کرکه یانه یا اینکه رجیستر شده هست و با چه فریم ورکی کار میکنه

phpeproject.ir
سه شنبه 04 تیر 1392, 00:30 صبح
دوستان کمک

Arash_janusV3
سه شنبه 04 تیر 1392, 00:40 صبح
راههای متفاوتی هست
dll های آماده که صرفا برای زیبا سازی هستش. توصیه نمی کنم
کامپوننت janus , telerik , dev express خودم با جانوس بیشتر نوشتم اما توصیه نمی کنم با dev express 2012 توصیه می کنم به شرطی که کرک مطمئنی باشه
telerik هم من ازش استفاده نکردم و نخواهم کرد
روش دیگر wpf هستش که از همه اینها مطمئن تره

Arash_janusV3
سه شنبه 04 تیر 1392, 00:41 صبح
البته dev express به مراتب دمو و سورس قوی تری از telerik داره

davidrobert
سه شنبه 04 تیر 1392, 00:43 صبح
برنامه های telerik همشه شون کرک شده هستن ورژن 2012 ولی با دات نت 2012 مشکل دارن و کامپوننت اون سری جدی هستش برای 2013 هستش ولی تضمینی برای اینکه با مشکل بر خورد کنی تو پروژت نیستش چون خود من از کامپوننت های دات نت استفاده میکنم و مجبور از دیو کامپیوننت هم استفاده کنم ولی بعضی موقع کامل برنامه من رو از کار میندازه و کار کردن با دیتابیس با مشکل بر خورد میکنه. بخاطر به اون صورت کمپوننتی رو تضمین نمیکنم اگه مخواهی بدوننین با مشکل بر خورد نمیکنی نصب کردی اول چند تا چیز جزی انجام بده از قبیل ثبت اطلاعات به وسیله تکس باکس و دیتا گرید ویو، ویرایش ، نمایش و همچنین جستجو و چاپ با telerik وقتی دیدی با مشکل بر خورد نمیکنی اون موقع شروع به ساخت کن اگه دیدی کار با دتابیس رو برات انجام نمیده بدون ناسازگار هستش و کامپوننت رو کامل پاک کن تا دات نتت به هم نخوره وقتی پاک کردی باز همون عملی ثبت ، ویرایش و جتجو نمایش رو دوباره بنویس به صورت تست تا ببین بهم نریخته وقتی دید مشکل نیست شروع به سختش کن ولی بدون telerik بخاطر همین میگم این کارا رو بکون با مشکل بر خورد نکنی چون خودم زیاد با مشکل بر خورد کردم بخاطر همین میگم.که وقتی نوشتی اخر سر هر کاری میکنی دستورات اجرا نمکنه و میدونی درست هستش و باز اجرا نمیکنه بدون بخاطر کامپوننت هستش.چون خودم بابت این زیاد آسیب دیدم.

phpeproject.ir
سه شنبه 04 تیر 1392, 02:40 صبح
واقعا ممنون دوستان کمک زیادی کردین تصمیم گرفتم با همو کنترلهای دات نت بنویسم چو پروژم بزرگه و سه ماه بیشتر وقت ندارم اگه نتونم با کامپوننتها کنار بیام کارم سخت میشه