PDA

View Full Version : پروژه های asp.net خودمو چند وقتیه نمی تونم تو مرور گر ببینم

best_yazdi
سه شنبه 04 تیر 1392, 06:07 صبح
سلام دوستان یه مشکلی برام بوجود اومد که خیلی رو اعصابمه!
من نمی تونم برنامه ها رو تو مرورگر ببینم یعنی وقتی پروژه رو اجرا می کنم صفحه مرورگر باز میشه و چیزی نمایش داده نمیشه ! لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصابمو بهم ریخته چند روزیه هر کاری می کنم درست نمیشه امیدوارم مجبور نباشم ویندوز عوض کنم ! بعضیا می گفتن مشکل از تغییر پورته ولی من هیچ اطلاعی ندارم در این زمینه اگه همچین مشکلی هست چطوری می تونم پورتو به حالت اول برگردونم ؟ :اشتباه::اشتباه::اشتباه:

General-Xenon
سه شنبه 04 تیر 1392, 07:08 صبح
ببین توی مسیر پروزه app_offline.htm نداری ؟ اگر هست Delete کن.

best_yazdi
سه شنبه 04 تیر 1392, 15:57 عصر
سلام نه ارور افلاین هم نمیده اصلا چیزی نشون نمی ده صفحه مرورگر سفیده هم با فایر فاکس هم با اینترنت اکپلورر تست کردم فرقی نداره تست کردم این فایل app_offline.htm وجود نداره.
دوستان اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه بدجور گرفتار شدم!!!! :ناراحت:

itsurge
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:22 عصر
سلام ، به فایل کانفیگت نگاه کن احتمالا دستکاریش کردی اون رو پاک کن دوباره ایجاد کن درست میشه

best_yazdi
چهارشنبه 05 تیر 1392, 02:41 صبح
سلام webconfig رو هم پاک کردم دوباره ساختم ولی تغییری نکرد همچنان همون مشکل وجود داره حتی پروژه جدید هم که میسازم بازم همین مشکل وجود داره حتی یه صفحه ساده رو هم باز نمی کنه لطفا راهنمایی کنین دوستان !

General-Xenon
چهارشنبه 05 تیر 1392, 06:42 صبح
سلام webconfig رو هم پاک کردم دوباره ساختم ولی تغییری نکرد همچنان همون مشکل وجود داره حتی پروژه جدید هم که میسازم بازم همین مشکل وجود داره حتی یه صفحه ساده رو هم باز نمی کنه لطفا راهنمایی کنین دوستان !

یک بار Visual رو remove کن دوباره نصب کن . ببین مشکلت حل میشه ؟