PDA

View Full Version : بستن پروسه های سیستمی

Payman62
جمعه 19 اسفند 1384, 13:04 عصر
سلام.
من یه کد نوشتم که با تابع Terminate پروسه هارو میبنده(end task میکنه). ولی وقتی بهش میگم مثلا svchost.exe یا spoolsv.exe یا به طور کلی پروسه های سیستمی رو ببنده نمیتونه. چه کار باید بکنم که بتونم از تو vb این پروسه های سیستمی رو هم ببندم؟

Payman62
شنبه 20 اسفند 1384, 19:45 عصر
من هنوز کارم سر این 3 تا سوال گیره. کمکم کنید دیگه.

lord_ahriman
شنبه 20 اسفند 1384, 23:00 عصر
دوستان منم لازم دارم بهش کمک کنید دیگه

touraj
یک شنبه 21 اسفند 1384, 08:28 صبح
تا اونجایی که من می دونم پروسه های سیستمی بسته بسته نمیشه. چون اونوقت باید سیستم رو shutdown کنی. اگه با ctrl+alt+del هم بخوای اونا رو ببندی بسته نمیشه. خود ویندوز دوباره اونا رو load میکنه.

Payman62
یک شنبه 21 اسفند 1384, 12:11 عصر
بعضی هاشون بسته میشن. کرم بلستر هم از این روش استفاده میکرد دیگه. svchost ها رو میبست و سیستم در 1 دقیقه خاموش میشد.
شما در تسک منجر هم میتونی svchost ها رو ببندی ولی مثلا lsass بسته نمیشه.

arashforghani
جمعه 26 اسفند 1384, 02:28 صبح
آیا برنامه شما Application های not Respond را هم terminate می کند؟

Payman62
جمعه 26 اسفند 1384, 11:00 صبح
منظور از not respond چیه؟منظور برنامه هایی که not responding بالاشون میزنه و گیر میکنن؟

siahacker
جمعه 26 اسفند 1384, 15:49 عصر
سلام
پروسه های سیستمی مانند lsass هیچ گاه بسته نمی شوند کرم بلستر هم از روش های کنترل سخت افزار و رم تمامی این پروسه ها را می بست

Payman62
جمعه 26 اسفند 1384, 17:10 عصر
بعضی پروسه های سیستمی مثل lsass بسته نمیشن بعضی ها هم مثل svchost ها خیلی راحت بسته میشن. من خودم خیلی راحت تو برنامم svchost ها رو میتونم ببندم.

محمد میرمصطفی
شنبه 27 اسفند 1384, 02:15 صبح
البته من از VB چیز زیادی نمی‏دونم. ولی می‏دونم تو NET. هر پروسه‏ای رو (اعم از سیستمی یا غیره) می‏شه بست.

hmm
شنبه 27 اسفند 1384, 07:08 صبح
البته من از VB چیز زیادی نمی‏دونم. ولی می‏دونم تو NET. هر پروسه‏ای رو (اعم از سیستمی یا غیره) می‏شه بست.

پروسه ها دو نوعند یکی تو ring 3 یا در مد application که کاربر به اونها دسترسی داره و میتونه اونها رو ببنده و نوع دوم ring 0 یا مد kernel که بصورت معمولی نمیتونید اونها رو ببندید حتی با.net مگه اینکه از روش kernel mode استفاده کنید که یه نموره سخته
موفق باشید