PDA

View Full Version : گفتگو: نظر سنجی پروژه مدیریت سازمان

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 11:53 صبح
با عرض سلام و خسته نباشید دوستان استادمون این پروژه داده بنویسیم

106142

حالا من این پروژه نوشتم گذاشتم تو سایت وارد این سایت بشین
http://www.vijeha2013.ir/login.aspx
نام کاربری و پسورد مدیریت
admin
123456

ممنون میشم یه سر بزنین بگین امکاناتش چطوره؟و اگر شما جای استاد بودین به این پروژه نمره چند میدادین؟

از دوستان خواهش داشتم در صفحه مدیریت امکان حذف اضافه کاربر وجود داره (یا حذف نکنین یا admin حذف نکنین)

میتوان چندین کاربر مدیر اضافه کرد و وقتی کلیه کاربران انتخاب میکنی میزنی حذف تمامی کاربران بجز یک مدیر حذف نمیکنه
درخواستی داشتم اینه لطفا خواهشا بزرگواری فرمایید مدیر admin با رمز 123456 به هیچ عنوان حذف نکنین اگر حذف کردین دوباره ایجاد کنید

منتظر نظراتتون هستم میخوام ببینم اگر برنامه نویسیم تحت وب خوبه که ادامه بدم !

نکته: به دلیل کوتاه بودن زمان زیاد روی فونت کار نکردم فونتش تو مروگر اکسپلولر بهتره

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 13:26 عصر
دوستان نزدیک 20 نفر از این تاپیک به
http://www.vijeha2013.ir/login.aspx
مراجعه کردین حداقل این زحمت به خودتون بدین نظرتو هم بگین

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 14:22 عصر
سورسشو بزار تا بهتر نظر بدیم؟:لبخند: در صفحه ارجاع اولا امکان نمایش پیام به نظر من باید باشه دوما پیامهای انتقال داده شده را هم باید یه جوری ببینیم که چه پیام هایی ارجاع داده شده و در صورت لزوم دوباره پیام را ارجاع دهیم

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 16:21 عصر
در ضمن این سیستم ارجاعت را هم یه توضیح بده ایا پیام را از جدول refrence پاک میکنی بعد به جدول کارشناس اضافه می کنی؟

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 16:31 عصر
سورسشو بزار تا بهتر نظر بدیم؟:لبخند: در صفحه ارجاع اولا امکان نمایش پیام به نظر من باید باشه دوما پیامهای انتقال داده شده را هم باید یه جوری ببینیم که چه پیام هایی ارجاع داده شده و در صورت لزوم دوباره پیام را ارجاع دهیم
نه بابا جز سورس دگه چی بذارم:لبخند:
بله درسته ولی من طبق چیزی ازم خواسته بودن نوشتم ! کاربر ارجاع از طریق عنوان متن باید نامه را ارجاع دهد و فقط به نامه های ارجاع داده نشده دسترسی دارد
و با صدور مجوز از طرف مدیریت یا کارشناس میتونه نامه رو برگشت بده به ارجاع کننده که دوباره ارجاع بده

باید اینجور در نظر گرفت شما یه نامه ارسال میکنین پست ادرس نامه رو میخونه به محتویاتش دسترسی نداره از طریق ادرس به شخص مورد نظر نامه رو میرسونه امکان دارد پست نامه رو اشتباه ارسال کرده باشه شخص گیرنده نامه رو برگشت میده به پست پست از اول ادرس برسی میکنه اینبار میرسونه به دست گیرنده اصلی

پس هیچوقت امکان نداره پست نامه ای بده به شما بعد روز بعد بدون اجازه و صدور مجوزه از کسی بیاد نامه از منزل شما برداره بعد برسونه به دست گیرنده اصلی یک نوع مزاحت ایجاد میشه !

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 16:41 عصر
در ضمن این سیستم ارجاعت را هم یه توضیح بده ایا پیام را از جدول refrence پاک میکنی بعد به جدول کارشناس اضافه می کنی؟

نه سیستم ارجاع یه فیلد از نامه رو تغییر میده که فیلد به عنوان مجوز هسته

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 16:56 عصر
شماره 8 از چیزهای خواسته شده امکان ارجاع مجدد یک درخواست است هم چین امکانی سایت شما دارد؟

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 17:27 عصر
بله دگه منظورش اینه اگر درخواستی اشتباه ارجاع داده شده بود توسط مدیر کل یا کارشناس برگشت میخوره به ارجاع کننده ارجاع کننده دوباره نامه رو ارجاع میده

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 18:12 عصر
خوبه فقط اگه می شد مدیر نامه رو پیگیری کنه و ببینه الان نامه کجاست مثلا نامه ارجاع داده شده یا نه یا مثلا کارشناس هنوز پاسخ نداده یا ارجاع دهنده ارجاع نداده خیلی خوب می شه در ضمن این طراحی سایتتو حتما درست کن!

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 18:18 عصر
تمامی این کارهایی گفتین در قسمت مدیریت بخش مدیریت درخواست ها امکان پذیره !!شما درست نگاه کنید متوجه میشین

در مورد طراحی سایت منظورتون چی ؟

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 18:47 عصر
اونجا فقط نوشته که پاسخ داده شده یا نشده ارجاع داده شده یا نه رو من نمیبینم! اون منوی امکاناتت رو چقدر باید صفحه رو بکشم به سمت چپ تا اونو ببینم!

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:30 عصر
خب شما در قسمت درخواست ها پایین صفحه میتوانید بر اساس کد پیگیری جستجو کنید بعد بر روی نمایش کلید کلیک تمام اسخ سوالات و حتی نام نام خانوادگی فرد پاسخ دهنده نمایش میده
و حتی مدیریت میتونه خودش به درخواست ها پاسخ بده

اون منوی امکاناتت رو چقدر باید صفحه رو بکشم به سمت چپ تا اونو ببینم!

اگر امکان داره یه عکس بگیر بذار

fakhravari
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:47 عصر
فعلا قبول نيستي.
روش بيشتر كار كن.

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:52 عصر
فعلا قبول نيستي.
روش بيشتر كار كن.

کدوم قسمتا مشکل داره که روش کار کنم؟

forestasphalt
سه شنبه 04 تیر 1392, 20:15 عصر
جستجو بر اساس نام خانوادگی،بر اساس نام و نام خانوادگی کار نمیکنه
توی انتخاب ها محدود کن فقط یه دونه انتخاب کنه اگه مثلا 2 تا آیتم انتخاب کنی برنامه میپوکه!

aleas2
سه شنبه 04 تیر 1392, 22:47 عصر
نه درسته مشکل از ی فارسی و عربی است که باید مشکلشو حل کنم
محدودیت چرا نه زیاد فشار نمی یاد همه سیستم های دیریت محتوا همینطورن فکر کنم !

mahdioo12194
سه شنبه 04 تیر 1392, 23:27 عصر
106173
باید صفحه رو چقدر بکشی به راست تا منوی امکانات معلوم شودhttp://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

aleas2
چهارشنبه 05 تیر 1392, 00:13 صبح
میشه بگین از چه مروگری استفاده میکنین؟

mahdioo12194
چهارشنبه 05 تیر 1392, 00:19 صبح
هم firefox امتحان کردم هم ie

eng1988
چهارشنبه 05 تیر 1392, 12:30 عصر
سلام
به نظرم یک مقدار روی طراحی بیشتر کار کنی بهتره. حتی فونت هات رو هم به نظرم تغییر بدی بهتره. یک مقداری نمی دونم چطوری بگم، اصطلاح مناسبی براش پیدا نمی کنم ولی می شه گفت زمخته. خیلی کاربر پسند نیست به نظر من. البته خب پروژه دانشگاهیه قبول دارم ولی باز هم یک مقداری روی طراحیش کار کن. موقعی که صفحه باز می شه باید یه فرمی تنظیم بشه که برای تمام کاربر ها به راحتی نمایش داده بشه و به قول mahdioo12194 احتیاجی به کشیدن نداشته باشه.
البته خیلی به مواردی که استادتون گفته بود دقت نکردم. و بررسی نکردم ولی خب موارد ابتدایی رو که دیدم گفتم بگم. انشاالله که موفق باشید

Mousavmousab
جمعه 07 تیر 1392, 11:45 صبح
سلام

دوست عزیز شما وب کا رنکردی که ، فقط SQL+Csharp کار کردی ، وب یعنی زیبایی کار. در ضمن سایت شما خیلی ارور داره
بیشتر روش کار کنو همین سایت را چند بار دیگه بنویس تا بهتر و زیباتر بشه
موفق باشید.

saeed_sho
جمعه 07 تیر 1392, 13:41 عصر
روی رنگ بندی بیشتر کار کنید رنگ های استفاده شده باهم همخوانی ندارند
با فایرفاکس بازش کنید یه سری از دکمه ها متنشون یه مقداریش دیده نمیشه
ظاهرش شبیه برنامه های ویندوز فرمه

این سایت کمکت میکنه بهتر رنگ بندی کنید
http://colorschemedesigner.com/