PDA

View Full Version : سوال: نمایش گالری عکس با دکمه هاب ویرایش و حذف

طبیب دل
سه شنبه 04 تیر 1392, 15:07 عصر
با سلام به دوستان
من یه گالری عکس دارم که عکسها رو با repeater نمایش میده حالا کسی طرحی واسه ویرایش یا حذف عکسها داره؟
با تشکر

طبیب دل
سه شنبه 04 تیر 1392, 18:10 عصر
ببینید دوستان یه همچین چیزی میخوام
106161

fakhravari
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:14 عصر
از ديتاليست استفاده كن.
ريپيتر فكر نكنم بتونه 3 ستونه كنه

pedram125
سه شنبه 04 تیر 1392, 19:16 عصر
راست میگه .اگه سورس رو می خوای برات بفرستم؟

طبیب دل
چهارشنبه 05 تیر 1392, 01:05 صبح

آره داداش گلم اگه سورس بدی ممنونت میشم. البته چهار ستونه بشه بهتره ولی بیشتر منظورم واسه دکمه های ویرایش و حذف هستن. . .

طبیب دل
پنج شنبه 06 تیر 1392, 19:50 عصر
دوستان خودم اینکارش انجام دادم با استفاده از همون دیتالیست که گفتید. حالا چه جوری کد ویرایش و حذف بنویسم واسه دکمه های مربوط به خودش که بعد از اون دیتالیست آپدیت بشه؟

طبیب دل
جمعه 07 تیر 1392, 11:25 صبح
خواهش می کنم یه نفر جواب بده. چه کار کنم که با کلیک روی دکمه حذف فقط اون عکس حذف بشه و با کلیک روی دکمه ویرایش فقط اون تصویر ویرایش بشه؟
خواهش میکنم کمک کنید. . .

طبیب دل
جمعه 07 تیر 1392, 15:59 عصر

دوست عزیز سورس ویرایش و حذف داری؟ ممنون میشم اگه بزارید. . .

طبیب دل
شنبه 08 تیر 1392, 21:48 عصر
ببینید دوستان یه همچین چیزی میخوام
106161

ببینید می خوام وقتی روی دکمه حذف هر تصویر کلیک کردم فقط همون تصویر حذف بشه و برای دکمه ویرایش فقط همون تصویر ویرایش بده . بازم کسی نمیدونه؟

طبیب دل
دوشنبه 10 تیر 1392, 14:54 عصر
سوالم خیلی سخت که کسی جواب نمیده یا ارزش جواب دادن نداره؟ اگه نشدنیه بگید تا یه فکر دیگه بردارم

shedayat
دوشنبه 10 تیر 1392, 18:14 عصر
سلام دوست عزیز.
اگه این پرسش رو در بخش Asp.net می پرسیدی زودتر به جواب می رسیدی، چون عمده دوستانی که اینجا میان ممکنه php کار باشند.
به هر حال یه پیشنهاد در حد تئوری به ذهنم رسید اینه که برای حذف یا ویرایش یه تابع بنویسی که مسیر فایل مورد نظر رو دریافت بکنه و فایل مورد نظر و حذف یا ویرایش بکنه.(البته باید برای هر عملی توابع جداگانه بنویسی).
این در صورتی عملی می شه که اسم تصاویری که در بانک ذخیره شدن کلید (غیر تکراری) باشند. وگرنه باید یک فیلد با مقدار غیر تکراری (مثلا کد تصویر) در بانک قرار بدی و برای حذف و یا ویرایش این مقدار رو به تابع مورد نظر پاس بدی.

امیدوارم که منظورم رو متوجه شده باشی.
موفق باشی. :)