PDA

View Full Version : رشته اتصال به پایگاه داده در هاست

setareh2013
سه شنبه 04 تیر 1392, 21:52 عصر
با سلام
من سایتم رو آپلود کردم برای اتصال به پایگاه داده روی هاست از رشته اتصال زیر استفاده کردم :

Server=myServerAddress;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;
قبلا به جای myServerAddress نقطه . می گذاشتم و مشکل نداشت . در هاست جدید ، سایت ارائه دهنده هاست گفت که :
برای اتصال به سرور پایگاه داده می توانید از SQL SERVER کامپیوتر خودتان با IP و پورت 1433 استفاده بفرمایید
به صورت Server IP,1433 در Server Name
حالا اینطوری هم می نویسم مشکل دارده
Server=Server IP,1433;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;
لطفا در این مورد راهنماییم کنید
با تشکر

General-Xenon
سه شنبه 04 تیر 1392, 22:03 عصر
با سلام
من سایتم رو آپلود کردم برای اتصال به پایگاه داده روی هاست از رشته اتصال زیر استفاده کردم :

Server=myServerAddress;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;
قبلا به جای myServerAddress نقطه . می گذاشتم و مشکل نداشت . در هاست جدید ، سایت ارائه دهنده هاست گفت که :
برای اتصال به سرور پایگاه داده می توانید از SQL SERVER کامپیوتر خودتان با IP و پورت 1433 استفاده بفرمایید
به صورت Server IP,1433 در Server Name
حالا اینطوری هم می نویسم مشکل دارده
Server=Server IP,1433;Database=myDataBase;User ID=myUsername;Password=myPassword;
لطفا در این مورد راهنماییم کنید
با تشکر
سلام
Data source=Serverip,1433;initial catalog=database;uid=username;pwd=password

setareh2013
جمعه 07 تیر 1392, 00:04 صبح
من به دو صورت زیر رشته اتصال در web.config رو نوشتم . ولی در هر دو مورد روی هاست خطا داد
<!--<add name="ChessDBConnectionString" connectionString="Data Source=Serverip,1433;database=database;User ID=Khademi;Password=password" />-->
<add name="ChessDBConnectionString" connectionString="Data Source=Serverip,1433;Initial Catalog=database;User Id=Khademi;;Password=password" />

General-Xenon
جمعه 07 تیر 1392, 01:30 صبح
من به دو صورت زیر رشته اتصال در web.config رو نوشتم . ولی در هر دو مورد روی هاست خطا داد
<!--<add name="ChessDBConnectionString" connectionString="Data Source=Serverip,1433;database=database;User ID=Khademi;Password=password" />-->
<add name="ChessDBConnectionString" connectionString="Data Source=Serverip,1433;Initial Catalog=database;User Id=Khademi;;Password=password" />

سلام و این کانکشن رو معمولا از بیرون هاست ست می کنن . داخل خود هاست Data source = localhost ست میشه .. اگر با تغییر این هم مشکل داشتی ، با خود شرکت فروشنده هماهنگ کن تا برات مشکلت رو بر طرف کنن. موفق باشی

setareh2013
جمعه 07 تیر 1392, 02:49 صبح
نفهمیدم یعنی چی

General-Xenon
جمعه 07 تیر 1392, 07:51 صبح
نفهمیدم یعنی چی

data source=. قرار بده . ببین درست میشه یا نه . اگر نشد با Admin هاست در میون بگذار تا بهت یک Connection بده . بازم اگر نتونستی پیام بگذار تا کمکت کنم

tarsim
شنبه 08 تیر 1392, 14:09 عصر
دوست عزیز به این شکل بنویس این کانکشنی که سایت some میده هاست های دیگه هم همینجورین البته با کمی تغییر. امیدوارم مشکلت حل شه

<add name="websConnectionString" connectionString="workstation id=mybank.mssql.somee.com;packet size=4096;user id=user;pwd=password;data source=mybank0.mssql.somee.com;persist security info=False;initial catalog=mybank"
providerName="System.Data.SqlClient" />

setareh2013
شنبه 08 تیر 1392, 22:13 عصر
کسی نمی تونه یک راهنمایی بهتر بکنه
؟

setareh2013
چهارشنبه 12 تیر 1392, 12:15 عصر
data source=. قرار بده . ببین درست میشه یا نه . اگر نشد با Admin هاست در میون بگذار تا بهت یک Connection بده . بازم اگر نتونستی پیام بگذار تا کمکت کنم

من هاست رو از شرکت نگاه روشن پارس خریدم . میگن ما هیچ کمکی نمی تونیم بکنیم. باید چه کار کنم . توی یه رشته ی اتصال موندم
1
Data source=Serverip;initial catalog=database;uid=username;pwd=password

من به چند صورت Data source= . Data source=1433 و ... نوشتم هیچ کدوم جواب نداد

aliprogrammer333
چهارشنبه 12 تیر 1392, 16:32 عصر
خب بهتره که مشکل رو اساسی حل کنین. شما وقتی که توی کنترل پنل بانک اطلاعاتی رو می سازین معمولا همونجا(تو اکثر کنترل پنلها) آدرس سرور دیتا بیس رو بهتون می گه. معمولا سرور وب و بانک یکی هست و معمولا با localhostکار می کنه. البته تو بعضی از سرورها . کار نمی کنه و بهتره از همون localhost یا 127.0.0.1 استفاده کنین یا اینکه از نام دامنه خودتون هم می تونین استفاده کنین. که خب ,1433 هم بهش اضافه می شه. یعنی این:

datasource=localhost:1433
datasource=127.0.0.1:1433
datasource=yourdomain.com:1433

اما اگه سرور بانک با سرور وب یکی نباشه دیگه موارد قبل کار نمی کنه. اگه بهتره از پشتیبانی هاست بپرسین.
اونا هم احتمالا یه آی پی بهتون معرفی می کنن.مثلا اگه بگن 20.20.20.20 در نتیجه میشه:

datasource=20.20.20.20:1433

(اختیاری) در این صورت می تونین یه کار دیگه هم بکنین و نیازی به حفظ کردن این آی پی نیست. تو قسمت ادیتور دامنه کنترل پنل، یه رکورد اضافه کنین به صورت مثلا

sqlserver.yourdomain.com

و آی پی سرور بانک اطلاعاتی رو اونجا ثبت کنین. بعد حالا کانکشن استرینگ میشه این:

datasource=sqlserver.yourdomain.com:1433

موفق باشین

setareh2013
پنج شنبه 13 تیر 1392, 13:26 عصر
به دو صورت زیر نوشتم :
datasource=127.0.0.1:1433
datasource=127.0.0.1,1433
باز هم هیچ کدوم جواب نداد .