PDA

View Full Version : چطور می شه برای هر کاربر یک پوشه و صفحات مخصوص خودش ایجاد کرد

barbodsoft.com
چهارشنبه 05 تیر 1392, 09:06 صبح
سلام
من می خوام هر کاربر پوشه و صفحه خاص خودش رو داشته باشه مثل فیسبوک. یا سایت زیر
http://fa.azadnegar.com/barbodsoft/
من تو سایت بالا عضو شدم و آدرسم هم به شکل بالا هست.
من می خوام سایتی شبیه این سایت درست کنم.
می شه بگین چطور یک پوشه ایجاد کنم. و از اون پس اطلاعات که یک کاربر ثبت می کنه تو پوشه و صفحات خودش نمایش داده بشه؟

fakhravari
چهارشنبه 05 تیر 1392, 09:14 صبح
به هرحال ساخت پوشه با كلاس direcroty

Mohammadvb6
چهارشنبه 05 تیر 1392, 09:38 صبح
درباره لاگیت و سطح دسترسی جستجو کنید .

barbodsoft.com
چهارشنبه 05 تیر 1392, 13:21 عصر
به هرحال ساخت پوشه با كلاس direcroty

می شه یک مثال بزنید؟

درباره لاگیت و سطح دسترسی جستجو کنید .

حتما

farhud
چهارشنبه 05 تیر 1392, 13:45 عصر
using System.IO;

Directory.CreateDirectory("آدرس");

ali_mnkt
چهارشنبه 05 تیر 1392, 19:10 عصر
سلام

سایت رو دیدم ولی یک نکته ای برای من جای سئوال داره و اون هم اینه که با این که سایت محتوای قوی ای نداره ولی rank اون تو alexa رقم 1157 که به نظرم رتبه خویبه . نمی دونم چطور این rank رو گرفته تو خود سایت تعداد بازدید های امروز رو 5 و دیروز رو هم 7 زده کسی می تونه یم توجیهه منطقی براش بیاره ؟

barbodsoft.com
پنج شنبه 06 تیر 1392, 09:29 صبح
سلام

سایت رو دیدم ولی یک نکته ای برای من جای سئوال داره و اون هم اینه که با این که سایت محتوای قوی ای نداره ولی rank اون تو alexa رقم 1157 که به نظرم رتبه خویبه . نمی دونم چطور این rank رو گرفته تو خود سایت تعداد بازدید های امروز رو 5 و دیروز رو هم 7 زده کسی می تونه یم توجیهه منطقی براش بیاره ؟

پس خوب متوجه نشدی.
این تعداد بازدیدی که زده فقط مال همون صفجه است و نه بازدید کلی.
این سایت فلسفش اینه که شما در اون عضو می شه و صفحه مخصوص شما تشکیل می شه و بعد شما می تونید اخبار شهر و یا کشورت و یا حتی شرکتت رو توش بنویسی

SianiD
پنج شنبه 06 تیر 1392, 09:44 صبح
داداش این سایت پوشه درست نکرده واسه هر صفحه بلکه از تکنیک روتینگ Root استفاده کرده تو آدرس های سایت

barbodsoft.com
پنج شنبه 06 تیر 1392, 10:09 صبح
داداش این سایت پوشه درست نکرده واسه هر صفحه بلکه از تکنیک روتینگ Root استفاده کرده تو آدرس های سایت

اقا من تو برنامه نویسی وب تازه کار هستم (بی سواد هستم)می شه بیشتر توضیح بدید.

barbodsoft.com
پنج شنبه 06 تیر 1392, 11:38 صبح
آقا من در مورد url routing جستجو کردم.
چیزی که دستگیرم شده : می شه با این روش آدرسی که در آدرس بار مرور گر نمایش می دیم رو تمیزتر و خوانا تر کرد . این چه کمکی به من می کنه برای اون سوالی که کردم؟
نمی دونم شاید من کاربرد url routing رو درست متوجه نشدم.

zerocool151
جمعه 07 تیر 1392, 00:40 صبح
فکر کن تو با یوزرنیمه Moha تو این سایت عضوی
بعد از لوگین میفرستت به صفحه site.com/Moha
میره تو DB با استفاده از UserName ی که تو آدرس بار هست اطلاعات مربوط به Moha رو استخراج میکنه

barbodsoft.com
شنبه 08 تیر 1392, 15:16 عصر
فکر کن تو با یوزرنیمه Moha تو این سایت عضوی
بعد از لوگین میفرستت به صفحه site.com/Moha
میره تو DB با استفاده از UserName ی که تو آدرس بار هست اطلاعات مربوط به Moha رو استخراج میکنه

من تا اونجای که می دونم برای کوئری استرینک باید نوشت site.com?id=moha یا مشابه همین
ولی این آدرس site.com/Moha نمی دونم چطور باید انجام داد.