PDA

View Full Version : سوال: برنامه مدیریت کافی نت در سی شارپ

amin_sltny
جمعه 07 تیر 1392, 11:53 صبح
سلام بچه ها من دارم برنامه ای برای مدیریت کافی نت می سازم می خوام بدونم چه جوری مانیتور را هنگامی که شارژ کلاینت تموم میشه قفل کنم تا دیگه نتونه کاری بکنه؟

drsina
جمعه 07 تیر 1392, 12:44 عصر
امین یه کد مثه این بنویس با یک for :

for(int i=0 ;i<=250 ;i++) {

System.Threading.Thread.Sleep(75000);

}

اول زمانشو بهش بده !

بعدشم با این کد کامپیوتر رو قفل کن :

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Diagnostics;

namespace Sajid.LockComputer
{
class Program
{
static void Main(string[] args)
{
Process.Start(@"C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe", "user32.dll,LockWorkStation") ;
}
}
}

فقط قبلش یه تایمر بزار اون بیچاره زود کاراشو راست و ریز کنه زود جمعش کنه :لبخند:!

amin_sltny
جمعه 07 تیر 1392, 17:07 عصر
امین یه کد مثه این بنویس با یک for :

for(int i=0 ;i<=250 ;i++) {

System.Threading.Thread.Sleep(75000);

}

اول زمانشو بهش بده !

بعدشم با این کد کامپیوتر رو قفل کن :

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Diagnostics;

namespace Sajid.LockComputer
{
class Program
{
static void Main(string[] args)
{
Process.Start(@"C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe", "user32.dll,LockWorkStation") ;
}
}
}

فقط قبلش یه تایمر بزار اون بیچاره زود کاراشو راست و ریز کنه زود جمعش کنه :لبخند:!

میشه یه توضیح کوچیک هم در مورد کد ها بدید . حالا اگه خواستم از سرور این قفل را باز کنم باید چی کار کنم؟

راستی می خوامم یه کار کنم که پنجره لوگین نشون داده بشه تا نفر بعد با یوزر پسی که سرور بهش میده بتونه وارد بشه؟

drsina
شنبه 08 تیر 1392, 02:27 صبح
داداش فرقی نداره که ، از رو سرور می تونی اونم بفرستی !

من قبلان یه چیزی تو این مایه ها دیده بودم ، ببین تو اینترنت HideWindowPlus رو دانلود کن ، فکر کنم بیشتر از سی شارپ بدردت بخوره !

تو قسمت additional نرم افزار Turn off monitor برو و ctrl + alt + m رو تنظیم کن . بعدشم می تونی با یه sendkey از طرف سرور مانیتور روشن و یا خاموش کنی !

amin_sltny
شنبه 08 تیر 1392, 09:12 صبح
داداش فرقی نداره که ، از رو سرور می تونی اونم بفرستی !

من قبلان یه چیزی تو این مایه ها دیده بودم ، ببین تو اینترنت HideWindowPlus رو دانلود کن ، فکر کنم بیشتر از سی شارپ بدردت بخوره !

تو قسمت additional نرم افزار Turn off monitor برو و ctrl + alt + m رو تنظیم کن . بعدشم می تونی با یه sendkey از طرف سرور مانیتور روشن و یا خاموش کنی !

نه من می خوام از سی شارپ باشه چه طوری قفلشا باز کنم؟ کیبورد و موس هم قفل میشه یا نه؟
یه ساول دیگه هم داشتم به نظر شما برنامه را با پروتوکل TCP بنویسی بهتره یا UDP؟واینکه ما از وضعیت کامپیتر (خاموش یا روشن بودن) چه طوری اطلاع پیدا کنیم؟

amin_sltny
شنبه 08 تیر 1392, 18:25 عصر
همچنان منتظر کمک شما هستیـــــــــــــــــــــ ـــــــم!!!!!!!!!:لبخندساده::لب خند: