PDA

View Full Version : سوال: هزینه طراحی قالب

medicalrecord
جمعه 07 تیر 1392, 16:52 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان
سوالم این هست که قالب سایت شهر خبر .کام چی هست و هزینه طراحی این چنین قالبی چند هست؟
با تشکر از پاسخهای خوبتون

moalla
جمعه 07 تیر 1392, 20:47 عصر
قیمت مشخصی که نداره اما معمولا 200 تا 300 برای طراحی در فتوشاپ (اگه توسط یه حرفه ای این کار ایجاد بشه)
و همین حدود هم برای تبدیل طرح به Html و قالب اضافه میشه

reza_edu
شنبه 08 تیر 1392, 08:15 صبح
سلام بستگی به طراح و زمانی هست که روی سایت شما گذاشته . حداقل 800 هست اگه خیلی هم کا کرده باشه ممکنه بیشتر هم بگیره مثلا من برای سایت خیلی بیشتر از این حرفا گرفتم چون 1.5 ماه روش کار کردم بازم این به خودتون بر میگرده.

caspianhero
شنبه 08 تیر 1392, 13:13 عصر
سلام:یک سئوال: شما برای وبسایت وردپرسی 1.5 گرفتید!؟؟؟ بعضی میگن قیمت وبسایت هایی که با cms دزست میشن تقریبا بین 200 تا 400 هست!! قضیه چطوری هست؟؟

r4hgozar
شنبه 08 تیر 1392, 15:25 عصر
سلام:یک سئوال: شما برای وبسایت وردپرسی 1.5 گرفتید!؟؟؟ بعضی میگن قیمت وبسایت هایی که با cms دزست میشن تقریبا بین 200 تا 400 هست!! قضیه چطوری هست؟؟

بستگی به طراحیش داره/
نصب وردپری و کانفیگش کلا 100 تومن بیشتر نیست.
اصل قالبیه که طراحی می کنین.
الان سایت ساز های آمده ای هستن که وردپرسی هم نیستن شما می تونین بین 50 تا 1.5 میلیون هم بخریشون و شایدم بیشتر.
بیشترین هزینه ها معمولا الان روی دیزاین صفحاته.
جز اینکه طرف بخواد سایتش پردازش های خاصی برای ورد اطلاعات کاربر داشته باشه که اون قضیش فرق داره و هزینه کدنویسی رو افزایش میده.

reza_edu
شنبه 08 تیر 1392, 16:12 عصر
شما برای وبسایت وردپرسی 1.5 گرفتید!؟؟؟
بله ، مهم طراحی هست چون کارای که طراحی میکنم همش کاره خودم هست هم psd هم پیاده ساز . تازه اینکه من میگیرم کمه چون هم کار من بالای 2 میگیره. البته شاید تعجب هم داشته باشه چون این دوره زمونه بعضی از افراد که تازه دارن شروع میکنن حاضر میشن با یه تشکر هم سایت طراحی کنن. ولی نمی دونن که طراحی واقعی چقدر کار میبره . من با کسای کار می کنم بهشون میگم که من قالب دزدی نمی کنم کاری که الان مد شده. چون اکثر غالب های فارسی شده دزدی هستن.

mehbod.rayaneh
شنبه 08 تیر 1392, 16:19 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان
سوالم این هست که قالب سایت شهر خبر .کام چی هست و هزینه طراحی این چنین قالبی چند هست؟
با تشکر از پاسخهای خوبتون
فک کنم مدیرش عضو همین انجمنه! 1 چیزایی یادمه! ولی حدود 600 تا 800 هزینه طراحی همچین سایتی هست.

caspianhero
شنبه 08 تیر 1392, 18:05 عصر
بله ، مهم طراحی هست چون کارای که طراحی میکنم همش کاره خودم هست هم psd هم پیاده ساز . تازه اینکه من میگیرم کمه چون هم کار من بالای 2 میگیره. البته شاید تعجب هم داشته باشه چون این دوره زمونه بعضی از افراد که تازه دارن شروع میکنن حاضر میشن با یه تشکر هم سایت طراحی کنن. ولی نمی دونن که طراحی واقعی چقدر کار میبره . من با کسای کار می کنم بهشون میگم که من قالب دزدی نمی کنم کاری که الان مد شده. چون اکثر غالب های فارسی شده دزدی هستن.
سلام: من هم موافق با شما: کار خوبی می کنید که این قیمت سفارش می گیرد: واقعا طراحی سایت کارسختی هست:نیازمند یک اعصاب قوی و وقت گذاشتن زیاد برای طراحی قالب هست: بعضی ها هستند که میخواهند بازار کار طراحان سایت را خراب کنند و می گویند که ای بابا cms چی هست!!بیا برات سایت بنویسم با php فلان قدر!!این افراد میخواهند قیمت سایت طراحی شده با cms را پایین بکشند!!!

reza_edu
یک شنبه 09 تیر 1392, 12:15 عصر
میدونید مشکل طراحی سایت اینه که هرکسی فکر میکنه باید وارد این شغل بشه چون کار راحتی هست (100% اشتباه می کنند) . یکی از مشکلات اینه که طرف رشتش عمران میاد طراحی سایت میکنه و هاست میفروشه ! نمونه پسر دای خودم (که همیشه وقتی میبینمش بهش سرکوفت میزنم چون داره شغل یکسری رو که این رشته رو خوندن رو از بین میبره) این کثیف ترین کار از نظر من هست.

امید وارم که یه فکری بشه به حال این بازار کرد و سرو سامون داد چرا که الان دست مزد بعضی از برنامه نویس ها از افغانی ها هم کمتره . بخدا دارم میبینم . طرف التماس میکنه که فرد با 80 تومن بیاد بهش سایت بده طراحی کنه انم با یک سال سئو و پشتیبانی ؟!

moalla
یک شنبه 09 تیر 1392, 12:51 عصر
این کثیف ترین کار از نظر من هست.
مثل اینکه خیلی دلتون پره که نتونستین مودبانه حرفتون رو بزنید
من فکر نمیکنم خوندن یه رشته حق آب و گلی ایجاد کنه. اینطور که شما میگی بیل گیتس و استیو جابز و زاگرگ و .... که اصلا هیچ مدرک دانشگاهی نداشتن کثیفت ترین آدمهان!
جدا از اینکه دانشگاه های رشته کامپیوتر محتوای مناسب با بازار کار رو ارائه نمیدن! چند وقت پیش حدود 8 نفر لیسانس نرم افزار ازم خواستن براشون کلاس برنامه نویسی بذارن و یک دوره بهشون گفتم. چون اومدن تو بازار کار و دیدن بازار یه چیز میخواد و اونها با پاسکال که برای 20 سال پیشه مشغول بودن!

reza_edu
یک شنبه 09 تیر 1392, 13:31 عصر
مثل اینکه خیلی دلتون پره که نتونستین مودبانه حرفتون رو بزنید

امید وارم که یه فکری بشه به حال این بازار کرد و سرو سامون داد

خدا رو شکر من هم جایگاه خودم رو دارم هم درآمد کافی تو این بازار . اما یه سوال از اونای دارم که رشته ایرو خوندن و بعد شغل شون چیز دیگه ای هست ؟ چرا از اول این رشته رو نخوندن ؟ آیا این کار یه آدم ضعیف و احمق نیست که رشته درسی اون یه چیز باشه و کارش چیز دیگه ای ؟

اون فرد اگر واقعا توانای داشت تو همون رشته موفق می شود .پس اون فرد باید قبول کنه که یا رشته مورد نظر رو درست انتخاب نکرده (که این نشانه چیه) یا اینکه ضعیف بوده که از رشته انتخابیش به هیچ جا نرسیده

حدود 8 نفر لیسانس نرم افزار ازم خواستن براشون کلاس برنامه نویسی بذارن من منکر همچین افرادی نمیشم اما این افراد چطور این رشته رو انتخاب کردن .

میدونی تو ایران انتخاب رشته چه جوری هست 99% مثلا 4 یا بیشتر رشته رو انتخاب می کنن و حالا هرکدوم شد. البته خدارو شکر من فقط یه رشته رو تو 3 دانشگاه انتخاب کرده بودم یعنی از 100 انتخاب فقط 3 تا که اونم همش یه رشته بودن نرم افزار.

بعد هم یه مطلب مهم

من گفتم

کی از مشکلات اینه که طرف رشتش عمران میاد طراحی سایت میکنه و هاست میفروشه

غیر از اینه ؟! من روی صحبتم با اونای هست که دانشگاه رفتن نه اونای که تجربی کار کردن . که قابل احتراما .

moalla
یک شنبه 09 تیر 1392, 13:53 عصر
آیا این کار یه آدم ضعیف و احمق نیست که رشته درسی اون یه چیز باشه و کارش چیز دیگه ای ؟

متاسفانه با وجود تذکر همچنان شما نمیتونید رعایت ادب و نزاکت رو داشته باشید
قصد کلاس گذاشتن یا چیزی ندارم فقط جهت اطلاع ادم بی ادبی مثل شما عرض کنم که من حدود ده روز دیگه جهت تدریس تو یکی از دانشگاه های یک کشور دیگه میرم و بعد از حدود یک ماه برمگیردم.
پس بدونید به اندازه خودم تو رشته خودم موفق هستم و از روی علاقه برنامه نویسی هم انجام میدم.
میدونستید دکتر حسابی یه نجار و یک موزیک دان خیلی خوب هم بوده؟
دنیا با رو با ذهن محدود و البته بی نزاکت خودتون نبینید
بیشتر از این نمیخوام دهن به دهن ادمی مثل شما بذارم

reza_edu
یک شنبه 09 تیر 1392, 14:07 عصر
قصد کلاس گذاشتن یا چیزی ندارم فقط جهت اطلاع ادم بی ادبی مثل شما عرض کنم که من حدود ده روز دیگه جهت تدریس تو یکی از دانشگاه های یک کشور دیگه میرم و بعد از حدود یک ماه برمگیردم.

به سلامت :لبخند:

دنیا با رو با ذهن محدود و البته بی نزاکت خودتون نبینید

باشه ذهن من محدود ولی رو راست جواب بدید البته اگه میتونید و نپیچونید .

پس بدونید به اندازه خودم تو رشته خودم موفق هستم و از روی علاقه برنامه نویسی هم انجام میدم.

آفرین تو رشته خودتون موفق هستید پس چرا بیزینس رو اون رشته قرار ندادید ؟ ( نگفتید رشته شما نرم افزار هست یا نه ؟)

با رفتن به سایت تون دیدم شما مولف کتاب هستید جناب "محمد معلی" خوب از شما یه سوال دارم . شما رشته تون چی بوده ؟

منطقی صحبت کنیم منم دیگه حرف ناشایست نمیزنم .

reza_edu
یک شنبه 09 تیر 1392, 14:28 عصر
جناب "محمد معلی" با تمام احترام بگید :

یه سوال داشتم ، برای چی رشته های دانشگاهی ایجاد شد ؟
اون چیزی که من می دونم ، هدف از این کار این هست که در اون رشته نیروی متخصص پرورش داده بشه که بتونه بعد از گذراندن این دوره وارد صنعت بشه ، با این کار نیاز اون بخش از صنعت برطرف میشه و در ضمن ایجاد اشتغال میشه .

خوب کجای این حرف و خواسته غلط هست

این سوال رو با یک کلمه دوست دارم جواب بدید نه بیشتر . فلسفه هم نمی خواد براش بیان بشه جواب راحت هست .
1. این حرف غلط هست 2. این حرف درست هست.
کدوم ؟