PDA

View Full Version : سوال: jquery.get

rashid1368
جمعه 07 تیر 1392, 23:39 عصر
سلام به همه دوستان

سوال من در مورد jquery.get هست. صفحه ای دارم به نام default2.aspx که درش یه دکمه سمت سرور قرار دادم.
با دستور jquery.get، این صفحه را می خونم و داخل یه تگ div نشونش می دم. تا اینجا درست پیش میره و صفحه را درست نشون میده. اما مشکل اینجاست که رویدادی که برای این دکمه نوشتم خوانده نمیشه و خطای زیر را نشون می ده:

The state information is invalid for this page and might be corrupted.

لطف کنید و در این مورد راهنمای کنید.

General-Xenon
جمعه 07 تیر 1392, 23:55 عصر
سلام به همه دوستان

سوال من در مورد jquery.get هست. صفحه ای دارم به نام default2.aspx که درش یه دکمه سمت سرور قرار دادم.
با دستور jquery.get، این صفحه را می خونم و داخل یه تگ div نشونش می دم. تا اینجا درست پیش میره و صفحه را درست نشون میده. اما مشکل اینجاست که رویدادی که برای این دکمه نوشتم خوانده نمیشه و خطای زیر را نشون می ده:

The state information is invalid for this page and might be corrupted.

لطف کنید و در این مورد راهنمای کنید.

سلام . به نظرت این خطا طبیعی نیست ؟ شما وقتی این رویداد رو در Default2.aspx قرار دادی . حالا با دستور Get برداشتی آوردیش تو Div قرار دادی .. خب ، رویدادش چی ؟ اونم آوردی ؟ دستور Get معمولا برای استفاده از مقادیر Static یا کد های ساده HTML به کار گرفته میشه . نه برای یک کنترل اونم Server Code.. . اگر می تونی کدت رو تبدیل کن یا اینکه توی صفحه اصلی بگذار تا بعد از Get کردن بتونه بخونه... موفق باشی

rashid1368
شنبه 08 تیر 1392, 09:36 صبح
ممنون از پاسخ شما

همین کار رو کردم، یعنی کد را داخل صفحه اصلی قرار دادم، ولی باز هم همین خطا را بهم نشون داد.

راه دیگه ای برای این کار وجود نداره؟

General-Xenon
شنبه 08 تیر 1392, 11:08 صبح
ممنون از پاسخ شما

همین کار رو کردم، یعنی کد را داخل صفحه اصلی قرار دادم، ولی باز هم همین خطا را بهم نشون داد.

راه دیگه ای برای این کار وجود نداره؟

ببین این کار کلا امکان پذیر نیست چون اگر امکان پذیر بود، Object ها و دستورات در هر سایتی رو می شد کپی کرد . به همین راحتی که شما انجامش دادی . اما توضیحات رو سرچ کنی پیدا می کنی . من یک مثال کوچولو برات میزنم . موفق باشی .

کد صفحه اصلی :
<%@ Page Language="C#" %>

<!DOCTYPE html>
<script runat="server">
protected override void OnLoad(EventArgs e)
{
if (IsPostBack)
{
try
{
var a = __EVT.Value as string;
_result.InnerText = a;
}
catch { }
}
}
</script>
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head runat="server">
<title></title>
<script src="http://code.jquery.com/jquery-1.9.1.js"></script>
</head>
<body>
<form id="form1" runat="server">
<input type="hidden" id="__EVT" value="" runat="server" />
<div style="background-color:#EFEFEF; border:1px solid #EEE; width:550px; height:400px;" class="a">

</div>
<div style="background-color:#999; border:1px solid #111; width:550px; height:100px;" runat="server" id="_result"></div>
</form>
<script>
$.get("test2.aspx", function (a) { $('.a').html(a); });
function SendCode(a) {
document.getElementById("__EVT").value = a;
document.forms[0].submit();
}
</script>
</body>
</html>

کد صفحه دوم :

<div>