PDA

View Full Version : یه سوال فوری میخوام کاربرای مهمان نتونن یه سری از اطلاعات رو ببینن و وقتی وارد سایت شدن بتونن

nasim_movie
یک شنبه 09 تیر 1392, 10:10 صبح
سلام به همگی
یه سوال فوری داشتم من میخوام کاربرای مهمان نتونن یه سری از اطلاعات رو ببینن و وقتی وارد سایت شدن بتونن اطلاعات رو ببینن ولی نمیدونم باید چیکار کنم!!لطفا راهنماییم کنین. :افسرده:

farhud
یک شنبه 09 تیر 1392, 10:26 صبح
آیا اطلاعاتی که نمی‌خواهی دیده شود در یک صفحه جدا قرار دارد و یا اینکه می‌خواهی در یک صفحه مقداری اطلاعات نمایش داده شود و مقداری دیگر نمایش داده نشود؟

nasim_movie
یک شنبه 09 تیر 1392, 13:54 عصر
میخوام اطلاعات تو صفحه جدا دیده نشه مثلا صفحه سفارش کالا میخوام فقط کاربرانی که ثبت نام کردن و اطلاعاتشون وارد database شده و وارد سایت شدن این صفحه رو ببینن و بتونن سفارش بدن بقیه اجازه نداشته باشن

blackboy
یک شنبه 09 تیر 1392, 14:16 عصر
سلام
شما چند راه دارید از ساده تا پیشرفته من ساده توضیح میدم.

میتوانید از Session استفاده کنید : وقتی لاگین کرد مقدار سشن پر شود و در صورتیی که سشن مقدار داشت اون متن یا هرچیز که میخواهید رو نمایش بدهد.
اگر در mvc کار می کنید میتوانید از Access Level اون استفاده کنید که با یک سرچ در گوکل میتوانید مطالب مفید پیدا کنید.
یا می توانید یک سیستم دسترسی به بخش های سایت خودتون درست کنید که کمی مشکل است و من session رو به شما پیشنهاد میدهم.

nasim_movie
یک شنبه 09 تیر 1392, 14:22 عصر
سلام
ممنونم از شما میشه درباره session توضیح بدین؟چطوری باید باهاش کار کنم چه کدی باید بنویسم؟راجع به session چیزی نمیدونم :(

farhud
یک شنبه 09 تیر 1392, 17:30 عصر
اگر سیسم احراز هویت خود asp.net استفاده کنید کار خیلی راحت خواهد بود.
البته اگر با این سیستم آشنایی داشته باشید.
اگر خواستید با این سیستم کار کنید در خدمت خواهم بود.

در این وبلاگ در این زمینه توضیحاتی داده شده:

asplearning.blogsky.com (http://asplearning.blogsky.com)