PDA

View Full Version : سوال: نبود Solution در برنامه

Fatollah_ghazi
یک شنبه 09 تیر 1392, 17:40 عصر
با سلام
من با وي بي 2008 كار ميكنم زماني كه ميخوام يك برنامه ايجاد كنم Solution نداره .عكسشو گذاشتم لطفا راهنمايي كنيد.

Mani_rf
یک شنبه 09 تیر 1392, 19:08 عصر
Solution معمولا زمانی ایجاد میشه که شما بیشتر از یک پروژه داشته باشید. اگر که بیشتر از یک پروژه ندارید نیازی به اون ندارید اگر هم بیشتر دارید که با اضافه کردن پروژه جدید خود به خود ایجاد میشه

Fatollah_ghazi
دوشنبه 10 تیر 1392, 07:04 صبح
با سلام خوب همون پروژه جديد رو چطور به برنامه اضافه كنم؟؟؟ مگه نبايد گزينه solution وجود داشته باشه كه روش كليك راست كنم و بتونم يك پروژه بهش اضافه كنم؟؟؟؟/

cherchil_hra
دوشنبه 10 تیر 1392, 07:55 صبح
Solution معمولا زمانی ایجاد میشه که شما بیشتر از یک پروژه داشته باشید. اگر که بیشتر از یک پروژه ندارید نیازی به اون ندارید اگر هم بیشتر دارید که با اضافه کردن پروژه جدید خود به خود ایجاد میشه

من فکر می کنم (یعنی تا بحال غیر از این ندیدم) برای هر پروژه solution رو داریم(ایجاد می شود). حالا ممکنه در این solution یک پروژه باشه یا چند تا؛ ولی در VB.NET به صورت پیش فرض برای یک پروژه نمایش داده نمی شود.

برای نمایش Solution از منوی : Tools|Option
در فرم Option، درخت سمت چپ : Projects and Solutions|General
گزینه Always show solution را انتخاب کنید.

Fatollah_ghazi
دوشنبه 10 تیر 1392, 11:45 صبح
با تشكر برادر عزيز

مهرداد صفا
چهارشنبه 12 تیر 1392, 10:33 صبح
با سلام خوب همون پروژه جديد رو چطور به برنامه اضافه كنم؟؟؟ مگه نبايد گزينه solution وجود داشته باشه كه روش كليك راست كنم و بتونم يك پروژه بهش اضافه كنم؟؟؟؟/
با سلام.
از منوی File>Add>new project هم برای اضافه کردن پروژه جدید میتوانید استفاده کنید.