PDA

View Full Version : گفتگو: مجوز Premium Rate

mehran6764
یک شنبه 09 تیر 1392, 18:08 عصر
دوستان قبلا از اینکه سوالات رو باید بپرسم ، باید بگم که اداره مخابرات مرکزی شهر ما رو هفت تا پیرمرد می چرخونن که هر کدوم چهار تا عینک دارند
فرق ترافیک شهری با ترافیک اینترنت رو نمی دونن ، منم که سطحم بالااااااااااای بالا .... قبلا" از اینکه سوالم رو اینجا بنویسم از اونا پرسیدم و ... اما اصل قضیه

سرویسی هست به اسم Premium Rate ، وقتی کسی با شماره ای تماس می گیره ، یه هزینه تلفن براش میاد ، از این هزینه 20 درصد مال مخابراته ، 80 درصدش
مثلا" من که روانشناس ؛ جامعه شناس ، ادیب و مهندس کامپیوتر (( خدا رو چی دید شاید دور بعدی کاندید ریاست جمهوری هم شدم )) هستم
یکی زنگ می زنه سوال کامپیوتری می پرسه ، به جای اینکه پول نقدی بهم بده پول تلفنی که پرداخت می کنه 80 درصدش مال حقیر میشه
خواهشی داشتم از اونایی که تو شهرهای بزرگ هستند یا اونایی که اطلاعاتی دارند ، کمکم کنند جواب این سوالات رو پیدا کنم

1- تو دفترچه مخابرات نوع این سرویس توضیح داده شده ولی دیگه توضیح ندادند اصولا" کسی که امتیاز این خط رو می گیره باید چه شرایطی داشته باشه ، مدرک چی میخواد ، شرکت میخواد یا نمیخواد

2- هزینه گرفتن امتیاز این خط در حال حاضر چقدر است ؟!

3- ایا این خط مشاوره رو میشه به یک سایت وصل کرد ، میشه به یک برنامه کامپیوتری متصل کرد ، مثلا" اینجوری که یکی کدهای 123456 رو فشار بده
و عدد 24567 براش یا با Sms ارسال بشه ، یا برنامه براش از پشت تلفن خونده بشه توسط کامپیوتر

4- در صورتی میشه برنامه ریزی کرد ؛ یا تفاوتی در هزینه خواهد بود و اینکه آیا ما می گیم این برنامه رو میخوایم خودشون تو یه محیط خاصی کاراشو انجام می دن
یا اینکه خود ما باید برنامه رو بنویسیم ، بزارین بیشتر توضیح بدم ، منظورم اینکه فرضا" ما سایت رو ایجاد کنیم که ورودی اش کدهایی است که اقایی زنگ می زنه و شماره 1234 رو وارد می کنه ما میخوایم 2345 فرستاده بشه ، این کارا رو من انجام می دم یا مخابرات ؟!