PDA

View Full Version : سوال: پیام آپدیت و مدیریت

saeed7474
دوشنبه 10 تیر 1392, 02:16 صبح
سلام دوستان بچه ها مثلا من یه نرم افزار نوشتم بعد ورژن جدیدشو ساختم میخوام هرکس وصل شد به اینترنت پیام بروزرسانی براش بره و فقط بخش جدید به نرم افزار اضافه بشه همچنین بتونه ورژن جدید رو هم کامل دانلود کنه چطور این امکان پذیره ؟ همچنین میخوام یه پخش پیام باشه که پیام بذارم هرموقع وصل شدن به نت این پیام کنار نرم افزار باشه

just4froum
دوشنبه 10 تیر 1392, 02:47 صبح
با سلام :

ببین باید یه فایل txt آپلود کنی توی یک سرور که لینک اون فایل تکست ثابت باشه و بتونی اون فایل رو ادیت کنی.مثلا باید خودت ftp داشته باشیی یا می تونی از persiangig کمک بگیری.

بعد توی اون فایل تکست آخرین ورژن برنامت و اطلاعات دیگر رو میریزی.

اونوقت هر وقت برنامت به نت وصل شد اون فایل متنی رو دانلود می کنه و ورژن خودش رو با آخرین ورژن مطابقت می ده و اگر فرق داشت ورژن جدید رو دانلود می کنه.

فرضا می تونه لینک ورژن جدید در همون فایل متنی باشه.

بقیش دیگه برنامه نویسیه :لبخندساده:

موفق باشید

alipoor2009
دوشنبه 10 تیر 1392, 03:40 صبح
فکر کنم ایشون می خواد برنامش مثله نود32 آبدیت بشه ؟ فقط ماژولا نه کل برنامه درست می گم؟ اگه می خوای این کار رو انجام بدی می بایست در اول شروع برنامه ، بخش های برنامتو تقسیم کنی و به هر کدام ماژولی اختصاص بدی! !

m.4.r.m
دوشنبه 10 تیر 1392, 10:40 صبح
اینو تست کن

saeed7474
دوشنبه 10 تیر 1392, 12:53 عصر
فکر کنم ایشون می خواد برنامش مثله نود32 آبدیت بشه ؟ فقط ماژولا نه کل برنامه درست می گم؟ اگه می خوای این کار رو انجام بدی می بایست در اول شروع برنامه ، بخش های برنامتو تقسیم کنی و به هر کدام ماژولی اختصاص بدی! !
بله
بعنوان مثال شاید هر سری فقط یه لیبل و لینک اضافه بشه یه یه تکست باکس و چندتا فایل دیگه و بک گراند نرم افزار عوض بشه

و یه روش دومی هم باشه که کل برنامه رو بگیره

بعد اگه بخوام یه فید
Rss
بعنوان اخرین اخبار نشون بدم چی ؟

setroyd
دوشنبه 10 تیر 1392, 23:27 عصر
این کار امکان هست ولی سخته و غیر اصولی شما میتونی کل exe رو upload کنی و چک کنی اگه نرم افزار نسخه ی جدیدش نبود update بشه .

AbbasVB
سه شنبه 11 تیر 1392, 13:32 عصر
سلام
این تاپیک روببین برنامه خوبیه شاید به کارت بیاد خودم نوشتم سرع هم هست
اما برای آپدیت جزئی بخش هایی از برنامه رو که تغییر کردند رو با یه ستاپ ساز مثلا Winrar بساز و بزار روی یه هاست و با این برنامه آپدیتش کن
موفق باشی
http://barnamenevis.org/showthread.php?392042-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DA%A9%D8%AF-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87