PDA

View Full Version : مبتدی: سایت گردشگری با php

negar_d
دوشنبه 10 تیر 1392, 15:20 عصر
سلام
من برای پروژه دوره کاردانی باید یه سایت گردشگری بسازم با زبان php
می خواستم یه چند تا سوال بپرسم ..
اگه میشه بهم کمک کنید ... تا بتونم یه سایت خوب رو تحویل بدم .. ممنون .

سوال اول :
میشه با استفاده از php , css اسلاید شو درست کرد . اگه میشه چه جوری ؟
سوال دوم :
برای اینکه رنگ بک سایت رو گرادیانت بدم یعنی طیفی از رنگ ها باشه باید چی کار کنم ؟
سوال سوم :
اگه میشه یه راهنمایی هم بکنید برای کل پروژه ممنون میشم .

این هم ایمیل منه اگه سخته که همه ی سوال هامو توی این پست جواب بدید ممنون میشم بهم ایمیل بزنید .
negar_91d@yahoo.com

من واقعا شرمنده ام .. یکم مبتدی هستم و کارم خوب نیست ..

habibvafapour
دوشنبه 10 تیر 1392, 15:34 عصر
جواب سوال اول : با استفاده از html , css , javascrpt , jq میشه یک اسلاید شو ساخت . چه جوری ؟ لازم نیست یک کتابخانه رو از صفر برای یک اسلایدر طراحی کنی بهتر هست از اسلاید شو اماده استفاده کنی و زمان کم و اضافه کردن عکس از تگ html استفاده کنی

جواب سوال دوم : میتوانی با فتوشاپ یک صفحه سفید ایجاد کنی مثلا 2پیکسل عرض و 500 پیکسل ارتفاع بعد عکس را با (background-repeat (css کنی یا این که با استفاده از
css3 یک توالی رنگ ایجاد کنی که هم سبکتر هست و هم پیچیده تر و شاید بعضی مرورگرها ساپرت نکنه

جواب سوال سوم : در چه اندازه php بلد هستید ؟

negar_d
سه شنبه 11 تیر 1392, 10:46 صبح
جواب سوال اول : با استفاده از html , css , javascrpt , jq میشه یک اسلاید شو ساخت . چه جوری ؟ لازم نیست یک کتابخانه رو از صفر برای یک اسلایدر طراحی کنی بهتر هست از اسلاید شو اماده استفاده کنی و زمان کم و اضافه کردن عکس از تگ html استفاده کنی

جواب سوال دوم : میتوانی با فتوشاپ یک صفحه سفید ایجاد کنی مثلا 2پیکسل عرض و 500 پیکسل ارتفاع بعد عکس را با (background-repeat (css کنی یا این که با استفاده از
css3 یک توالی رنگ ایجاد کنی که هم سبکتر هست و هم پیچیده تر و شاید بعضی مرورگرها ساپرت نکنه

جواب سوال سوم : در چه اندازه php بلد هستید ؟

اگه میشه در مورد اسلاید شو بیشتر توضیح بدید ..
از php هم من تا حدودی بلد هستم .. می تونم بگم واحدش رو توی دانشگاه پاس کردم ..

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 11 تیر 1392, 11:16 صبح
http://babaei-babol.ir/main/
اسلاید شو اونو با جی کوئری نوشتم

Yuness Mehdian
سه شنبه 11 تیر 1392, 13:25 عصر
به نظر من برای دوره کاردانی نیازی به نوشتن کد jquery و گذاشتن اسلاید شو نیست . در صورتی که میخوای کارت خیلی خوب از آب دربیاد و وقت زیاد بزاری روش بشین خودت بنویس که یه چیزی یاد بگیری . طرز کار اسلاید شو خیلی ساده ست یک سری عکس رو با کم و زیاد کردن خصوصیت margin اون تو css جابه جا میکنن البته این فقط یه راهشه . به نظر من سعی کن عبارت های زیر رو تو گوگل سرچ کنی :
"آموزش ساخت سایت php از ابتدا"
"آموزش ساخت اسلاید شو ساده"

یا یه چیزایی مشابه اینا . آموزش های ساده و کاملی میتونی پیدا کنی