PDA

View Full Version : بازار کار برنامه نویسی اندروید

hessam2003
سه شنبه 11 تیر 1392, 21:50 عصر
سلام.
ایا برنامه نویسی اندروید در ایران به جایی رسیده که بشه ازش کسب درامد کرد؟

sadaf_
سه شنبه 11 تیر 1392, 21:56 عصر
نه هنوز به درآمد نرسیده صرفا تفریحی میایم برنامه نویسی می کنیم...
در ایران برنامه نویسی زیادی هست که خودشون درآمد زایی می کنند
بستگی داره طرحت چی باشه

hessam2003
سه شنبه 11 تیر 1392, 22:03 عصر
مثلا چه نوع برنامه هایی کاربردی تر و بیشتر برای عموم مورد نیازه و ازش استقبال میشه؟

darkenerboy
سه شنبه 11 تیر 1392, 22:16 عصر
عجب
داری بازار یابی میکنی ؟ :لبخندساده:
ببین برنامه ها چند دستن :متفکر:
1-رایگان :گیج:
2-کاربردی :افسرده:
3-پر محتوا :عصبانی++:
4-سرگرم کننده :شیطان:
5-کاربر پسند :متعجب:
تو ایران از برنامه ای استقبال میشه که همه اینا رو با هم داشته باشه :گریه:
مخصوصا موارد 1 و 2 و 3 و 4 و 5 رو حتما داشته باشه :لبخند:
:قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه: :قهقهه:
دل خوشه بخدا

abbasalim
چهارشنبه 12 تیر 1392, 13:42 عصر
سلام
برنامه های گوشی یا باید ios باشه یا اندروید که بتونه بازار خوبی داشته باشه
اندروید تعداد دیوایس هاش زیاده در مقابل برنامه نویسی ایرانی هم زیاده ولی ios هم تعدادشون نسبت به اندروید کمتره و هم برنامه نویساش خیلی خیلی کمتر

shahin bahari
چهارشنبه 12 تیر 1392, 17:36 عصر
سلام.
به طور کلی (منظورم کشور های دیگه هست) درآمد برنامه نویس IOS به نسبت بالا تر هست. شاید این به دلیل این باشه که برنامه های IOS با قیمت بالاتری میتونه فروخته بشه.
به هر حال اگه بتونید مشکلاتی که واسه ثبت حساب توی مارکت ها هست رو دور بزنید ,از هر دو امکان درآمد خوبی دارید. توی کافه بازار هم میتونید برنامه ها رو برای فروش بزارید. قیمت برنامه اگر معقول باشه میتونه فروش خوبی داشته باشه و تجربه........
روش دیگه درآمد اضافه کردن تبلیغات کلیکی هست. این روش برای برنامه هایی که با اینترنت سر و کار دارند مناسب هست. به این صورت که یه حاشیه از برنامه رو برای قرار دادن تبلیغ استفاده میکنید و از هر کلیک مبلغی به حساب شما اضافه میشه! حالا سوال پیش میاد که این تبلیغات رو از کجا باید آورد؟! پارسال توی اسفند ماه همایشی برای برنامه نویسی موبایل برگزار شد و توی اون کافه بازار سیستمی رو معرفی کرد به اسم عدد! یکی از روش های خوب برای کسب درآمد از روش کلیکی هست. توضیحات بیشتر رو از سایت خودش بخونید:
http://adad.ir
بحث دیگه ای که پیش میاد قرار دادن برنامه به صورت رایگان هست. این برنامه ها اگر برنامه مفیدی باشند آمار دانلود بالایی پیدا میکنند و این یعنی معرفی کردن شما به عنوان یه برنامه نویس مطرح!!! مثلا میتونید پروژه های بانکی یا... رو داشته باشید که هزینه های اون برنامه رایگان رو هم پوشش میده.
یکی دیگه از روش های مطرح تو دنیا قرار دادن برنامه به صورت رایگان و در کنار اون فروختن امکاناتی هست. مثلا شما یه بازی نوشتید و توی اون بازی هرقدر که سکه جمع کنید میتونید باهاش امکانات بیشتری تو بازی داشته باشید. تا این جا شد یه بازی رایگان! ولی در کنارش سیستم فروش سکه رو پیاده میکنید که کاربر با اون میتونه سکه خریداری کنه و بدون اینکه نیاز به جمع کردن سکه تو طول بازی باشه امکانات رو فعال کنه. این روش برای بازی هایی که آمار دانلود بالایی دارند جواب میده(شاید مناسب برای بازی هایی که تکی تو ایران نوشته میشه نباشه!) و خیلی از بازی های معروف از این لینک درآمد خودشون رو دارند......

matrix-program
پنج شنبه 13 تیر 1392, 14:02 عصر
دوستان من تو بازار برنامه هایی دیدم قیمت شون 1000 بوده بعضی هاشون تا 50,000 فروش داشتن پس با این حساب برنامه نویس اندروید باید درآمد زیادی داشته باشه

darkenerboy
پنج شنبه 13 تیر 1392, 15:27 عصر
البته اون عددی که شما دیدی تعداد فروش نیست
تعداد تقریبی نصب هستش
که همیشه خیلی بیشتر از فروشه
چون کپی میشه !

hessam2003
جمعه 14 تیر 1392, 20:56 عصر
اگه بخواییم برنامه کپی نشه باید چکار کرد؟
من چند نوع برنامه دیدم که کدهای اینترنتی داشتن اما بازم کرکش تو اینترنت وجود داشته!!!!!!

rubiks.kde
جمعه 14 تیر 1392, 21:14 عصر
اگه بخواییم برنامه کپی نشه باید چکار کرد؟
من چند نوع برنامه دیدم که کدهای اینترنتی داشتن اما بازم کرکش تو اینترنت وجود داشته!!!!!!

برای این کار من روی یکی از پروژهام کلی کار کردم قسمت مهم و قفل رو به صورت native پیاده کردم ولی متاسفانه الان که میخواد توی بازار منتشر بشه روی nexus 7 جواب نمیده.
در کل نمیشه گفت برنامه ایی کاملا امنه،چون همون طور که توی اینترنت میبینید به راحتی نتایج ماه ها تلاش یه شرکت داره کپی میشه.

hessam2003
جمعه 14 تیر 1392, 21:20 عصر
بهترین روش قفل گذاری که حداقل تا 6ماه امن بمونه چیه؟

abbasalim
شنبه 15 تیر 1392, 11:57 صبح
بهترین روش قفل گذاری که حداقل تا 6ماه امن بمونه چیه؟
خوب شما شماره imei گوشی طرف رو بردارین + کاربر رو واسه استفاده مجبور به ساخت اکانت کنی ، برای ساخت اکانت از کاربر پول بگیرین ، حالا هم id کاربر و هم imei گوشی کاربر رو دارین اگه خواست در گوشیه دیگه ای استفاده کنه ، مانعش بشین (به همین راحتی :متعجب:)

yusef ghatavi
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1395, 08:27 صبح
این مخالف قوانین بازار هست کاربر باید از بازار خرید کنه نه جای دیگه

راهش اینه که سرور شخصی بسازی توکن خرید توی برنامه رو با توکن خرید توی بازار چک کنی بعد اجازه دسترسی به کاربر بدی یا مثلا کاربر بره یوز بسازه بعد توکن خریدش توی سایت چک بشه یا هر مدل دیگه که دوست داری

برای برنامه های خرید درون برنامه ای میشه اما نکته اینه که ممکنه با روش معمول اتوماتیک هک نشه اما اگه یکی بشینه پاش سه سوته هک میکنه نسخه هک شده ازش میسازه

به نظر من که اصلا برنامه اندرویدی فایده نداره

مثلا اگه بازی بسازی روی دی وی دی انتشار بدی هولوگرام داشته باشه حداقل تا قبل از اینکه بازیت به اندازه کافی خریده بشه و جواد بشه کسی نمیاد هکش کنه