PDA

View Full Version : سوال: رفع ابهام در مورد برنامه هایی با دیتابیس

mehdy.programmer
چهارشنبه 12 تیر 1392, 01:53 صبح
سلام به همه دوستای عزیزم

میدونم که احتمال زیاد سوالم کاملا تکراریه ولی واقعا این مسئله برام مبهمه و نیاز دارم یکی برام توضیح بده

من تا حالا برنامه های زیادی با دیتابیس نوشتم ولی همشو روی سیستم خودم استفاده کردم و هیچوقت اونارو روی یه سیستم دیگه اجرا نکردم...
حالا سوال من اینه که برنامه ی من به یه دیتابیس نیاز داره که من همیشه خودم اونو میسازم و از طریق برنامه بهش متصل میشم، حالا روی یه سیستم دیگه که من دیتابیس رو نساختم چطور اینکار انجام میشه؟؟ و اینکه من روی سیستم خودم اطلاعات ورود به دیتابیس رو دارم و تو برنامه قرار میدم، حالا روی سیستم دیگه اینکار چظوری انجام میشه و اگه برنامه منتشر بشه و هر کسی ازش استفاده کنه ، در این حالت چطور باید به دیتا بیس وصل بشم؟

بازم شرمنده اگه سوالم تکراریه، ولی واقعا به توضیح شما نیاز دارم چون واقعا برام مبهمه

دانشجوی تویسرکانی
چهارشنبه 12 تیر 1392, 02:29 صبح
همون مسیری که از دیتابیس استفاده می کنی باید یک بانک خالی (با همان نام و همان پسوند) رو تو سیستم عامل مقصد کپی کنی - حالا یا با ستاپ ساز و یا موقع اجرای فایل exe برای چک کردن وجود فایل بانک اطلاعاتی.

کلاً از بانک اطلاعاتی اکسس استفاده کنی خیلی راحت تره

بانک های oracle و sql یک مقدار دردسر داره کار کردن باهاشون

mz6488
چهارشنبه 12 تیر 1392, 10:17 صبح
بستگی به کانکشن استرینگت داره.اگه به صورت local نباشه خیلی راحت تو پوشه Debug کپی میکنی بعد تو پروژه ت add میکنی

mehdy.programmer
چهارشنبه 12 تیر 1392, 13:41 عصر
بستگی به کانکشن استرینگت داره.اگه به صورت local نباشه خیلی راحت تو پوشه Debug کپی میکنی بعد تو پروژه ت add میکنی

یعنی یوزر و پسوردی که من روی سیستم خودم استفاده میکنم از همون برای همه ی سیستم ها استفاده میشه؟؟

من معمولا از Integrated Security استفاده میکنم، در این حالت چطور؟؟