PDA

View Full Version : آموزش کاربا کامپوننت Fast Report Proffessional

babak869
یک شنبه 21 اسفند 1384, 09:11 صبح
با سلام به همه دوستان :
با توجه به اهمیت تهیه گزارش در برنامه نویسی بر آن شدم تا اطلاعات هر چند اندک خودم رو در اختیار دوستان قرار بدم.این مقاله در دو بخش تهیه شده که قسمت اول آن شامل آموزش نصب و راه اندازی کامپوننت هستش و قسمت دوم هم راجع به تهیه گزارش پویا و ...
قسمت دوم مقاله هم تا چند روز آینده آماده میشه و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
با آرزوی موفقیت
بابک احدی

oghab
یک شنبه 21 اسفند 1384, 15:25 عصر
خیلی خیلی ممنون
موفق باشید

mamizadeh
یک شنبه 21 اسفند 1384, 15:27 عصر
با سلام
و تشکر از شما دوست گرامی
قبلا هم خیلی به شما زحمت دادیم و از فایل های شما استفاده های زیادی کردیم از جمله آموزش install sheild از اینکه در مورد این کامپوننت هم سعی دارید آموزش درست کنید ممنونم من خودم بد جوری دنبال آموزش این کامپوننت بودم
دوست گرامی بی ادبی هستش نباید بگم چون واسه شما می دونم خیلی زحمت داره ولی خواهش می کنم اگر امکان داشته باشه کمی مفصل تر توضیح بدهید.
به خدا شرمندتونم ......:خجالت:
ولی از اینکه زحمت می کشید و واسه افرادی مثل ما ها این جور آموزش ها را می زارید متشکرم

babak869
یک شنبه 03 اردیبهشت 1385, 21:23 عصر
سلام
از لطف و محبت همه دوستان ممنونم
به روی چشم تا 2 یا 3 روز آینده قسمت دوم مقاله هم رو آپلود میکنم تا بقیه دوستان استفاده کنند
موفق باشید

Developer Programmer
جمعه 16 تیر 1385, 08:35 صبح
چه خبر از قسمت دوم ؟

Mahdi_S_T
شنبه 17 تیر 1385, 10:08 صبح
امیدوارم قسمت دوم اون حرفه ای باشه . موفق باشی

sorushma
سه شنبه 29 خرداد 1386, 22:55 عصر
از قسمت دوم خبری نیست که نیست

yazdan
چهارشنبه 27 تیر 1386, 17:18 عصر
من هم دنبال آموزش کار با این برنامه بودم که به اینجا رسیدم و جای قسمت دوم رو خالی دیدم .
به هر حال ضمن تشکر از آقای بابک خان امیدوارم فرصت پیدا کنن و قسمت دوم رو روی سایت بگذارن

ب- تات
دوشنبه 08 مرداد 1386, 07:55 صبح
جناب احدی ...
قسمت دوم...

arshia_
سه شنبه 09 مرداد 1386, 10:28 صبح
آقای احدی عزیز دوسال گذشته ولی خبری از قسمت دوم نشد
اقلا قسمت سوم رو بده

Will_Smith
چهارشنبه 07 شهریور 1386, 09:55 صبح
دوست من دیگه عملا احتیاجی به وجودمقالات اضافی نیست
چون اولا آقای مهری هم یه مقاله در این رابطه ایجاد کردن که نسبتا کامل تر از مقاله ی آقای احدی هست
و ثانیا سایت خود fast report دمو های نمیشی بصورت Falsh برای آموزش قسمت های مختلف ایجاد کرده لینک هر دو رو برات میزارم
همه دوستان آقای احدی آقای مهری و همین طور هم خود سایت fast report مقاله های و آمزش های خوبی رو اراده کردن که لزومی برای مقاله های بیشتر وجود نداره
فقط یه سری از نکه های خص و جزئی باقی مونده که به تدریج دستمون میاد
مقاله آقای مهری
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51317&page=2&highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+fast+repo rt
دمو های سایت fast report
http://fast-report.com/en/products/fr4-flash-demo.html

zrezvani
شنبه 28 بهمن 1391, 10:33 صبح
واقعا ممنوننم
لطف کردین