PDA

View Full Version : تاثیر پارک دامین بر روی سئو سایت

morteza_mokhtari
چهارشنبه 12 تیر 1392, 22:54 عصر
سلام دوستان.بنده یک سایت بزرگ نوشتم برای چند اتحادیه.به جای اینکه بیام برای هر اتحادیه یک وب سایت مجزا طراحی کنم برای مدیریت بهتر آمدم یک سایت طراحی کردم.دقیقا یه چیزی شبیه سیستم وبلاگ دهی هستش که اطلاعات توسط ساب دامین از جداول واکشی میشه.بنده هم میخوام چندتا دامنه رو پارک کنم رویه هم که یک سایت رو باز کنند.حالا بر اساس اینکه کاربر با کدوم دامنه وارد سایت میشه میام اطلاعات مربوط به اون دامنه یا اتحادیه رو نمایش میدم.فقد مشکل اینه که یه سری اطلاعات(مثلا مقالات) بین تمامی دامنه ها یکی هست و یه سری اطلاعات هم فرق میکنه.میخوام ببینم آیا ممکنه که اون اطلاعات تکراری رویه سئوی سایت تاثیر بذاره و یا اینکه گوگل بفهمه که این چند تا دامنه یکی هستند و رتبه بندی دامنه ها رو پایین بیاره .البته سعی کردم که تویه تمامی دامنه ها تایتلی که برای مقالات میذارم متفاوت باشه.ولی باز هم محتواشون برابره.ممنون میشم راهنمایی کنید چیکار کنم.آیا مقالات رو فقد برای دامنه اصلی نمایش بدم یا اینکه اگه تایتل رو برای هر دامنه تغییر بدم کافیه و مشکل سئو پیدا نمیکنم.ببینید بنده میخوام اطلاعات جدا برای هر دامنه اندکس بشه و تاثیر مخرب محتوای تکراری هم وجود نداشته باشه یعنی گوگل متوجه نشه که این چند تا دامنه یکی هستند.البته یکی هم نیستند نزدیک 60 درصد اطلاعت دامنه ها فرق میکنه و 40 درصد اطلاعاتشون تکراری هستند با تشکر.