PDA

View Full Version : سوال: آیا می توان History مرورگرها را با کد نویسی پاک کرد؟

nice boy
پنج شنبه 13 تیر 1392, 10:26 صبح
با سلام به دوستان
من می خوام با کدنویسی دلفی، History یا Cookie های یک مرورگر مثلا Chrome رو پاک کنم.
روش این کار چجوریه؟

hossein_h62
پنج شنبه 13 تیر 1392, 11:59 صبح
سلام
روشش اینه که برید تحقیق کنید ببینید اون مرورگر این اطلاعات رو کجا ذخیره میکنه؟ فایل متنی،رجیستری،SQLite و ...

nice boy
پنج شنبه 13 تیر 1392, 18:56 عصر
سلام
روشش اینه که برید تحقیق کنید ببینید اون مرورگر این اطلاعات رو کجا ذخیره میکنه؟ فایل متنی،رجیستری،SQLite و ...
واقعا از پاسخ شما شگفت زده شدم! چه جواب جامع و کاملی دادید!!!
من اگر سوالم رو اینجا پرسیدم برای این بود که اگر کسی از دوستان در این زمینه قبلا کار کرده و تجربه ای داشته مطرحه که تا بقیه هم از اون استفاده کنند
قراره که اینجا تجربیاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم، اگر قرار باشه هرکی سوال پرسید بگیم خودت برو تحقیق کن، که باید این فروم رو ببندیم

در ضمن مطلبی که گفتید اشتباهه، جهت اطلاع شما عرض می کنم که اگر بخواهید History مرورگر IE رو پاک کنید اصلا نیاز نیست که بدونید فایل ها رو کجا ذخیره می کنه فقط کافیه کد زیر رو در CMD اجرا کنید
RunDll32.exe InetCpl.cpl,ClearMyTracksByProcess 255

hossein_h62
جمعه 14 تیر 1392, 08:54 صبح
واقعا از پاسخ شما شگفت زده شدم! چه جواب جامع و کاملی دادید!!!
من اگر سوالم رو اینجا پرسیدم برای این بود که اگر کسی از دوستان در این زمینه قبلا کار کرده و تجربه ای داشته مطرحه که تا بقیه هم از اون استفاده کنند
قراره که اینجا تجربیاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم، اگر قرار باشه هرکی سوال پرسید بگیم خودت برو تحقیق کن، که باید این فروم رو ببندیم

در ضمن مطلبی که گفتید اشتباهه، جهت اطلاع شما عرض می کنم که اگر بخواهید History مرورگر IE رو پاک کنید اصلا نیاز نیست که بدونید فایل ها رو کجا ذخیره می کنه فقط کافیه کد زیر رو در CMD اجرا کنید
RunDll32.exe InetCpl.cpl,ClearMyTracksByProcess 255
دوست عزیز این یکی از چند روش موجود هست، بهر حال اگه جواب خودتونم ببینید متوجه میشین ارتباطی به دلفی نداره و باید با عملکرد مرورگرها و ویندوز آشنایی داشته باشین!