PDA

View Full Version : سوال: ایا میشه FORM رو از دید TASK MANEGER مخفی کرد؟

mohabad
پنج شنبه 13 تیر 1392, 11:16 صبح
سلام دوستان من دنبال کدی هستم که وقتی فرم اجرا میشه کلا این فرم نشون داده نشه یعنی در حالت مخفی اجرا بشه . مشکل جدی من اینه که نمیخام اصلا تو TASK MANEGER دیده بشه.
مثلا:
http://upload.tehran98.com/img1/1ljr2dzc3am20ml0mv2.jpg

hamid_hr
پنج شنبه 13 تیر 1392, 11:52 صبح
showintaskbar = fasle;

Helmod
پنج شنبه 13 تیر 1392, 12:44 عصر
سلام دوستان من دنبال کدی هستم که وقتی فرم اجرا میشه کلا این فرم نشون داده نشه یعنی در حالت مخفی اجرا بشه . مشکل جدی من اینه که نمیخام اصلا تو TASK MANEGER دیده بشه.
مثلا:
http://upload.tehran98.com/img1/1ljr2dzc3am20ml0mv2.jpg

برای مخفی کردن فرم بعد از اجر از کد this.Hide(); استفاده کنید و برای مخفی کردن از تسکت بار هم از showintaskbar = fasle;

mohabad
جمعه 14 تیر 1392, 10:14 صبح
برای مخفی کردن فرم بعد از اجر از کد this.Hide(); استفاده کنید و برای مخفی کردن از تسکت بار هم از showintaskbar = fasle;

بین داداش من نمیخام اصلا هیچ جا نشون داده شه . اینا رو امتحان کردم

c-sharp_South
جمعه 14 تیر 1392, 11:59 صبح
اسم فرم رو کاملا خالی کن ببین جواب میده یا نه ؟؟؟

this.Text = "";

Helmod
جمعه 14 تیر 1392, 13:35 عصر
بین داداش من نمیخام اصلا هیچ جا نشون داده شه . اینا رو امتحان کردم

آقا شرمنده ! من فکر کردم می خوای از آیکون تری حذف کنی !!

خوب اگه بخای این کار رو بکنی بنظر من هیچ راهی وجود نداره !!!! ( از نظر من ) ، البته شاید اینجا کسی از اساتید بتونن این کد رو بلد باشن ولی تجربه من میگه امکان نداره چون برنامه شما یا اجرا میشه یا اجرا نمیشه ! اگر میشه که منطقاً باید توی تسک منیجر قابل دید و مدیریت باشه ( چه مخفی باشه چه قابل دید ) ، اگر هم اجرا نشه که تووی تسک منجیر دیده نمیشه ! ( همون بحث صفر و یک ) ....

حالا یه راه حلی وجود داره که شما بیایید کاربراتون رو محدود کنید که تسک منیجر رو نبینن ** اون موقع میشه که فرم شما که Hide(); هست رو نتونن تووی تسک منیجر هم ببین چون اصلان نمیتونن اونرو ( TaskManeger ) رو اجرا کنن .

اطلاعات کم من تا این حد بود!

حالا کد this.Text = ""; رو امتحان کردم و در تسک منجیر نشون نداده ** ولی باز راه هایی وجو داره که بفهمی این برنامه در حال اجرا هست . ....

علیرضا حسن زاده
جمعه 14 تیر 1392, 16:12 عصر
خوب اگه بخای این کار رو بکنی بنظر من هیچ راهی وجود نداره !!!! ( از نظر من ) ، البته شاید اینجا کسی از اساتید بتونن این کد رو بلد باشن ولی تجربه من میگه امکان نداره چون برنامه شما یا اجرا میشه یا اجرا نمیشه ! اگر میشه که منطقاً باید توی تسک منیجر قابل دید و مدیریت باشه ( چه مخفی باشه چه قابل دید ) ، اگر هم اجرا نشه که تووی تسک منجیر دیده نمیشه ! ( همون بحث صفر و یک ) ....

خیلی ببخشید دوست عزیز احتمالا تجربه شما در این مورد کمه(ویروس ها اغلب از این روش استفاده میکنن که شما نمیتونید حتی پروسس مربوط به اون رو تو Taskmanager ببینید)
برای اینکار میتونید از توابع API ویندوز استفاده کنید روشی برای استفاده مستقیم در #C ندیدم
چند تا حستجوی ساد در گوگل جواب میده روس استفاده از توابع API تو #C هم که معلومه
بازم اگه بعد جستجومشکلتون حل نشد در خدمتم

Helmod
جمعه 14 تیر 1392, 16:34 عصر
خیلی ببخشید دوست عزیز احتمالا تجربه شما در این مورد کمه(ویروس ها اغلب از این روش استفاده میکنن که شما نمیتونید حتی پروسس مربوط به اون رو تو Taskmanager ببینید)
برای اینکار میتونید از توابع API ویندوز استفاده کنید روشی برای استفاده مستقیم در #C ندیدم
چند تا حستجوی ساد در گوگل جواب میده روس استفاده از توابع API تو #C هم که معلومه
بازم اگه بعد جستجومشکلتون حل نشد در خدمتم

بله تجربم که کم هست ! در این بحثی نیست . نخبه های برنامه نویسی دنیا میگن هنوز چیزی نمی دونیم ! چه برسه به من ....

به هر حال روش ساده تر اینه که از کد this.Text = "";

استفاده بشه

mohabad
شنبه 15 تیر 1392, 01:21 صبح
جوابمو گرفتم tanks از همه برای جواب.:قلب: