PDA

View Full Version : سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغییر کند؟؟!

mohsenashkboos
شنبه 15 تیر 1392, 07:52 صبح
با سلام.من میخوام یک سند را در شیرپوینت ذخیره کنم به طوری که سند بر روی هارد دیسک قرار داشته باشه و شیرپوینت تنها لینکی به اون سند داشته باشه و در صورت تغییر محتوا یا مکان سند شیرپوینت خود به صورت اتوماتیک این تغییرات را مطلع بشود و خودش را بروز کند آیا این کار امکان پذیر است؟

feri10
شنبه 15 تیر 1392, 10:07 صبح
سلام.
چیزی که شما میخواید از نظر منطقی درست نیست. وقتی شما یک فایل را توی یک Document اضافه می کنید باید اون را آپلود کنید و وقتی هم فایل آپلود بشه شیرپوینت اون را توی یک مسیر و پوشه مشخصی قرار میده و دسترسی شما به فایل از طریق این مسیر جدید هست پس کلا کار شما به اینصورت قابل انجام نیست.
اگر کاری که میخواید انجام بدید را بگید شاید بشه کمکتون کرد به یک روش دیگه انجامش بدید.

mona11
یک شنبه 16 تیر 1392, 10:28 صبح
شما دوست عزیز،باید تمام فایل هارو در شیرپوینت آپلود کنید،بعد هر تغییری خواستین بدین،از داخل شیرپوینت تغییر بدین(البته اگر فایل ها از نوع آفیس هستند این کار قابل انجام هست)...وگرنه من تا حالا همچین چیزی که شما خواستید رو جایی ندیدم.

BandeKHoda
یک شنبه 16 تیر 1392, 12:42 عصر
سلام
من یه اپلیکیشن نوشتم که مشابه این کار رو انجام میده
البته چیزی که شما خواستی یکم منطقش مشکل داره

شما هم میتونی که اپلیکیشن مورد نیاز خودتو بنویسی که تو حافظه مقیم بشه و با تغییر فایل های یک مسیر خاص کاری رو که میخوای انجام بده