PDA

View Full Version : تبدیل پروژه به برنامه قابل نصب

hamedjonjon
شنبه 15 تیر 1392, 18:30 عصر
سلام به همه دوستان :لبخندساده:
من و دوستم با سی شارپ یه نرم افزار بایگانی نوشتیم،اما هر کار کردیم نتونستیم این پروژه رو به یه فایل قابل نصب تبدیل کنیم که هر جایی اجرا بشه!
البته در بعضی سیستم ها که ویژال استودیو نصب بود اجرا می شد اما در خیلی سیستم ها خطا میداد!
تعداد زیادی آموزش ایجاد فایل نصب رو هم دیدیم اما مشکل رو حل نکرد.

لینک دانلود پروژه :
https://www.dropbox.com/s/r7eeoy6u2kr7o9g/ArChive.rar

لطفا پروژه رو دانلود کنید و ببینید میتونید از اون یه فایل نصبی ایجاد کنید
در ضمن این پروژه برا یه موسسه خیریه است،اگه درستش کنید خیر اخروی داره!! :چشمک:
با تشکر فراوان

CsharpNevisi
شنبه 15 تیر 1392, 18:41 عصر
شما باید پیشنیازهای برنامه رو روی سیستم مشتری نصب کنید مثل freamwork و کریستال ریپورت و همین دات نت بار و ..... !!

hamedjonjon
شنبه 15 تیر 1392, 18:50 عصر
1 - میشه تمام اونچه که نیاز به نصب هست رو بگید،من خیلی چیزها رو نصب کردم اما باز هم خطا میداد!

2 - راهی وجود داره که تعداد پیش نیاز ها رو کمتر کرد؟

CsharpNevisi
شنبه 15 تیر 1392, 19:00 عصر
باید ببینی چی تو نرم افزارت استفاده کردی .. دات نت بارو باید نصب کنی وکرکش کنی .. اگه این کارو نکنی برنامه اجرا نمیشه .. فک کنم اس کیول ال هم باید نصب شه ... !!!
اگه با installshild واسه برنامه ستاپ بسازی یه گزینه داره واس ستاپ سازی برای پروژه های سی شارپ .. !!
http://s4.picofile.com/file/7833739779/InstallShild.png

hamedjonjon
شنبه 15 تیر 1392, 19:04 عصر
خب شما میشه یه لطفی بکنی و پروژه و ببینی؟ بعد هم اگه میتونی یه فایل نصب براش بسازی؟
در این پروژه از کامپوننتهای تلریک و دات نت بار ، کریستال ریپورت و یه فایل دی ال ال استفاده شده
از فایل mdf برا پایگاه داده،نیازی به اس کیو ال نیست

CsharpNevisi
شنبه 15 تیر 1392, 19:19 عصر
من اینستال شیلد 2010 دارم و فریم ورک 4 توش نیست ... کریستال ریپورت و تلریک رو هم ندارم ... اینستال شیلد تا اونجا که من میدونم چک میکنه ببینه پیشنیاز ها هست یا نه .. !
اینم بگم که فک نکنم دات نت بارو ویندوز XP و پایین تر پشتیبانی کنه .. !!
من سعی میکنم .. که یه فایل نصب برات بسازم ... ولی قول نمیدم که بتونم موفق شم .. !!
اگر تونستم ستاپو برات میزام ... !!
تو هم میتونی از مدیران بخش سوال کنی .. فک کنم اونا بتونن مشکلتو حل کنن .. !!

hamedjonjon
یک شنبه 16 تیر 1392, 19:51 عصر
من که تلاش هام به جایی نرسیده،اگه کسی میتونه کمکی بکنه و ببینه میتونه یه فایل نصب از این پروژه بسازه و بعد هم مشخص کنه برای اینکه روی هر سیستمی اجرا بشه دقیقا نیاز به نصب چه چیزهایی هست؟!
منتظر کمک اساتید گرامی هستم

CsharpNevisi واقعا از شما ممنونم.

danialafshari
یک شنبه 16 تیر 1392, 20:09 عصر
سلام
دات نت بار و تلریک و اون dll که گفتید رو در قسمت Refrence ، Copy Local رو برابر True کنی که در کنار برنامه باشن
برای SQL هم SQL Express رو قرار بدید
Crystal رو دقیق نمیدونم فکر کنم Requierment ی که توسط setup ساز vs تولید میشه کافی باشه
قرار دادن Setup ش اینجا مشکله چون حجم فایل خروجی حداقل 200 ، 300 مگابایت میشه
مطمئنا اگر موارد بالا رو انجام بدید مشکلتون حل میشه من با تلریک برنامه دادم و مشکلی نداشت
موفق باشی

hamedjonjon
یک شنبه 16 تیر 1392, 20:36 عصر
آره من اینا رو میدونم،ولی وقتی این کار رو انجام میدم باز هم روی سیستم مورد نظر اجرا نمیشه
شما اگه میتونی یه فایل نصب بساز،بعد یه تست بکن اگه جواب داد خبرش رو به من بده
ممنون

myhoo2005
دوشنبه 17 تیر 1392, 11:05 صبح
ازداخل خود سی شارپ ستاپ سازی کن..
در قسمت پروژه جدید ...آیتم ستاپ انتخاب کن...بقیه موارد رو خودش میاره ... و ...ایجاد .... و ....:لبخندساده:

CsharpNevisi
دوشنبه 17 تیر 1392, 11:32 صبح
یه تصویر از Error که میده برامون میزاری بررسی کنیم ؟؟